Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • maxxxboy

    tag

    válasz hibavissza #20 üzenetére

    Annyiban van igazad -szvsz-, hogy egy normálisabb hangszórókábel cseréje valóban jelentősen hallhatóbb mint egy tápkábel-csere. Én sem akartam hinni benne, de amikor havernál kipróbáltam, és hallottam a különbséget, leesett az állam. :Y Igaz ott egy "sima" réz kábelt cseréltünk ki egy Profigold-ezüstre. :C Azóta nekem is az az ezüst kábelem van :K :U
    Még a blu-ray lejátszón is javított - igaz ott a képen inkább. Élesebb, kontrasztosabb lett, teltebb színekkel. Persze ne 50%-os változást várj, de észre lehet venni azért. :R
    És még annyi, hogy nem feltétlen kell 30-XX ezres kábel. Elég ha a gyári silány minőségű helyett jobbat csinál magának az ember. Hifipiacon van egy srác (Hferi): árul jó minőségű Bals, Mannekes dugvillát, schurter aranyozott IEC csatlakozót, és nagyon jó minőségű 3x2,5mm2-es, árnyékolt német rézkábelt. Ebből egy 2 méteres kész kábel kijön mondjuk 6-7 ezerből, és legalább azt fogja tudni mint egy bolti 30-50 ezres... csak itt nem kell megfizetned a márkát. Én is vettem tőle alkatrészeket, és csináltam több kábelt is magamnak. aztán teszteltem Isotek, Nordost márkákkal. Hozta a szintet.... töredék áron. :Y :C :K :B

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák