Hirdetés

  • HMD receptből készült anti-okostelefon a Heinekentől

    ma Többszereplős együttműködés (HMD, Heineken, Bodega) keretein belül készült el a Nokia 2660 Flip alapjaira építő Boring Phone.

  • Lenovo Essential Wireless Combo

    lo Lehet-e egy billentyűzet karcsú, elegáns és különleges? A Lenovo bebizonyította, hogy igen, de bosszantó is :)

  • Harold Halibut teszt

    gp Tíz éven át készült bábfilm elevenedik meg a képernyőkön – egy bábfilm, egy leegyszerűsített kalandjáték, és mindenek felett egy mese a boldogság kereséséről.

Új hozzászólás Aktív témák

  • Maxtreme

    addikt

    Hát ha lehet ilyet mondani, ez bugosabb lett mint a cyberpunk 2077 :D
    Olyan gamebreaking hibák vannak hogy ihajj. Nem adja be a kövi küldit, ahol ajtónak kéne nyílni ott nem nyílik. ahol bossnak kéne lenni, ott nincs, a "gps" totál rossz helyekre visz, rosszul vannak feltüntetve a feladatoknál a szintkövetelmény leírások, 7-est ,ír aztán bevisz a 20-as mobok közé stb stb.
    A steam foruma rogyásig van ezekkel. Én is belefutottam 1 hibába (a küldetés leadása után nem adja be a következőt) ami miatt nem tudok tovább menni.
    Sajna ez nagyon max alpha állapotban van. Kár hogy nem próbálgattam tovább a múltkor, mert az elején most sem volt gond. pár óra után viszont jöttek sorra a problémák.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák