Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Daelion

    őstag

    válasz reelc #27 üzenetére

    Szerintem annyira nincs gond azzal ha maradnak régebbi vagy előző engine-nél a fejlesztők ha képesek normálisan modernizálni és optimalizálni/új hardvereket támogatni rendesen.

    Csak ugye erre kevesebb pozitív példa van mint jó.
    Példának ott van szinte mindegyik Unreal Engine 3 MMO ami tele van ilyen
    gondokkal,mostani kivétel talán a Lost Ark mert az meglepően jól fut és nem is néz ki rosszul.
    Úgy tudom,hogy náluk is felmerült UE 4-re váltás de nem tudom,hogy mi lett ebből azóta de így elnézve lehet jobb ha nem piszkálják.

    Vagy ott van a GD is ha már említetted,ott is elég szépen tud esni az FPS mert játék 1 proci magot/szálat pörget 100%-on és a többi meg szinte semmit se csinál.
    Erre már voltak próbálkozásaik,hogy javítsanak rajta és talán jobb is lett egy kicsit mint a korai verziója a játéknak de még így is elavult ilyen téren és ez érződik.

    Ezt remélem megoldják majd D4 is be mert Blizzard játékoknak szokott ez a nyűgje lenni.
    WoW, SC 2, D3-nak mind van ilyen gondja bár asszem WoW-ba pont nem olyan rég javítgattak ezen,hogy jobban használja a procit. 'nem játszom WoW-ot ez csak amit olvastam'

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák