Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Egon

    nagyúr

    válasz kraftxld #43 üzenetére

    Az easy map-ot közben kipipáltam, az összes játékmód megvan. Nem túl szimpi map, de megoldható.
    Btw ránéztem az acsikra is. Jelenleg 74 db van meg a 144-ből; őszinte elismerésem a 100 fölé jutásért, ez nálam kimeríti a mazochizmus fogalmát. Ami nincs meg, az vagy nem illik a taktikámba (pl. a nekró lufik eregetése nagy számban), vagy nem foglalkoztam vele (mint az arany lufik vagy a teams játék); de van gyakorlatilag lehetetlen kategória is (pl. pont fele annyi pénzzel és élettel befejezni egy pályát, mint amivel elkezdtem - sok sikert hozzá, a designernek meg a jó édes... :(( ). Külön "tetszik" az a kategória, aminél le sincs írva, hogy mit kellene csinálni: 0%-on van, találjam ki, hogy mi az anyját akart aki kitalálta.
    Az ilyen tervezőket külön bugyor várja a pokolban, ahol 0-24-ben ilyen játékokkal kell játszaniuk impossible fokozaton, más srófra járó aggyal kitalált, csak egyféleképpen teljesíthető pályákkal, és minden egyes hibás próbálkozás után herevillanyozás jár... :W

    [ Szerkesztve ]

    "Bonyolult kérdésre egyszerű választ keresni helyénvaló, de ritkán célravezető megoldás" (Wayne Chapman)

Új hozzászólás Aktív témák