Hirdetés

2019. augusztus 21., szerda

(#1) hétalvó

hétalvó
(addikt)

Azért ez nem olcsó 250k-ért. Az olcsó itthon 80k.

https://drive.google.com/file/d/1PaO_rKpCcAc7h7-HJCCqz8rbWeJlRSDz/view?usp=drivesdk

(#2) igi

igi
(aktív tag)

Ennek mekkora a kijelzője/felbontása?

üdv:igi

this is the beginning of a beautiful friendship

(#3) simonzé válasza igi (#2) üzenetére

simonzé
(addikt)

12,1 collos, de ez tényleg nem volt a cikkben.
Aki keres talál alapon: Zepto Notus A12

Az ára tényleg nem túl jó ha csak a proci erejét figyeljük. De ha képbe jön a konkurens 12 collosok ára akkor már más a helyzet. Az aku-üzemidő, és a piaci elsőség pedig megintcsak erős érvek és árnövelő tényezők, szóval szeretni fogják a cégek a gazdagabb világban.

I don't fit in. I fit out.

(#4) durkonorbi

durkonorbi
(tag)

Szerintem jó cucc!! És vennék is ha most kéne subnotit vennem ... :) Szimpatikus a méret és az üzemidő ... :C

(#5) Sefter

Sefter
(addikt)

még soha nem hallottam erről a gyártóról...lehet ilyet itthon is kapni?

Psn ID: sefter_hun

(#6) Bumbi

Bumbi
(tag)

Enézve az oldalukat, nekem egy kicsit péperláncsnak tűnik, mivel a többi notijuk olyan "kínában fröccsöntjük és ezt eladjuk olasz dizájnként a parasztoknak..." tűnik. Azon kívül egy 2.5 colos noti HDD helyből többet eszik, mint ennek a fogyasztása...

42

(#7) Ste válasza simonzé (#3) üzenetére

Ste
(addikt)

nekem nagyon nagyon bejön
már az akkuidő és a mérete miatt is
a mostani X40-et is ezért választottam, de akku időben ez lepipálja bőven

(#8) macilaci78 válasza Sefter (#5) üzenetére

macilaci78
(Korrektor)

Magyar billel? ;]
Nem tűnik butaságnak, de a neve tényleg ismeretlen kis hazánkban. Nem tudni, milyen szervízháttér, gariügyintézés. :o

Egyszobás garzon Szegeden a Cserzy M. utcában eladó, akár garázzsal is a parkolóövezet határán. https://ingatlan.com/29949866

(#9) Bibby

Bibby
(addikt)

Processzor, chipset? Ezek azért nem utolsó dolgok.

Ελευθερια η θανατος

(#10) orbano válasza Bumbi (#6) üzenetére

orbano
(félisten)

Egy 2.5-ös hdd noti csúcsteljesítménye 2 watt körül van eszeveszett seekelés mellett.

A vér nem válik VAZZE!™

(#11) orbano válasza Bibby (#9) üzenetére

orbano
(félisten)

Ott van a cikkben (persze kifejthették volna), hogy melyik platformra épül. A fórumban link is van rá, pár hsz-szel előrrébb: egy 800mhz-es intel procc dübörög benne.

A vér nem válik VAZZE!™

(#12) orbano

orbano
(félisten)

Egyébként kellemes darab, kár, hogy nekem kicsi a teljesítménye, pedig ejj babám... Marad az IBM :)

A vér nem válik VAZZE!™

(#13) Bumbi válasza Bibby (#9) üzenetére

Bumbi
(tag)

tárgytalan.

[ Szerkesztve ]

42

(#14) Bibby válasza orbano (#11) üzenetére

Bibby
(addikt)

Jaaa... akkor viszont gyenge. :)

Ελευθερια η θανατος

(#15) yakuza.tora

yakuza.tora
(addikt)

Nekem bejön. Persze egy subnotival szemben nincsenek nagy elvárásaim. Erős ház, hosszú akkuidő. :K
Crysist úgysem ezen futtatok... :DDD

Alléz Olympique de Marseille!

(#16) Bumbi válasza orbano (#11) üzenetére

Bumbi
(tag)

biztos az a herélt mobil cerka m, amiben nincs level 2 cache. Úgy könnyű. Az kb olyan erős, mint amilyen veszélyes egy 2 éves gyerek egy két kezes pallossal...

42

(#17) durkonorbi

durkonorbi
(tag)

Nem is erősnek kell lennie .. az ilyennel netezik az ember, olvasgat rajta, szöveget szerkeszt, néhe talán filmezik, játszani meg max. wormszozik! :) Tökéletesen elég rá! Ami nagy előnye a cuccnak, hogy mindez egy kellemes méretű TFT-n megy, és hozzá hosszú üzemidővel!! Ja, és nem roppan össze ha beteszed 2 könyv közé a táskába ...Nagyon helyes, hogy valaki ilyet is csinált!

(#18) benedekco válasza macilaci78 (#8) üzenetére

benedekco
(őstag)

a dán bill tök ugyanaz :)
csak át kell matricázni
ezért is szeretem... csak hamar lekopik a alkeszfilc (itt meg nem kapni magyar matricát)

Mos mé, hánem? De! Vagy nem...

(#19) hyperspace

hyperspace
(őstag)

most akkor mivel jarjak tanacsadni az ugyfelekhez, ilyennel, vagy eee pcvel :F ? :))

ha azt mondom neked van igazad, nekem van igazam... :)

(#20) simonzé válasza durkonorbi (#17) üzenetére

simonzé
(addikt)

Nem igazán tudom hova tenni az Atom procik teljesítményét... Nem vagyok benne biztos, hogy egy full felbontású DivX-szel gond nélkül megbírkózik - szerintem azzal még egy 800-as P3 is megszenved. Viszont ott a Vista, ami a drágább változat része. Azt vajon Aeroval együtt elbírja, vagy csak valami full alap minőségben? És ha erre dobom rá a filmet, akkor nem olvad el az egész kütyü?
Más: Norvég gyártó, valószínűleg csak norvég piacra készíti a kütyüt. Viszont nyilván valamelyik nagy noti OEM rakja össze, tehát előbb-utóbb ideér hozzánk is valamelyik klón.
billentyűmatricázás ügyben: több helyen vehetsz matricákat, amik strapabírók. Ha ez nem megy, akkor keresel egy grafikai stúdiót, ahol kb 30 Ft önköltséggel előállítanak neked egy pár ilyen matricátm tesznek rá egy felső védőfóliát, majd riccelik, és átadják neked mondjuk 500-ért. Nekem volt már ilyen sticker egy notin, és nem kopott.

I don't fit in. I fit out.

(#21) Yaye

Yaye
(őstag)

Hmmm... szimpi. 800 MHz-el már nagyjából mindent meg lehet csinálni amit egy subnotin egyáltalán csinálni érdemes. És egész korrekt ára volna ha ennyiért lehetne kapni itthon is -persze nem lehet majd. Egy rendesen megépített komoly subnotinak bő 200k szvsz nem ár.

(#22) Akheron

Akheron
(senior tag)

Nekem is nagyon tetszik a koncepció; hogy a modern technológiákat a minél kisebb fogyasztás szolgálatába állították, elfogadható teljesítményt és kialakítást fenntartva. Tulajdonképpen éppen ezt hiányoltam az eddigi kínálatból. :)

"It’s not the noise disturbing your meditation, it’s you who is disturbing the noise." – Ajahn Chah

(#23) Major Major válasza simonzé (#20) üzenetére

Major Major
(őstag)

Nekem Thinkpad X23-am van, 866MHz-es P3-al. Ha csak filmet nézek rajta (nem fut más a háttérben), akkor visszaveszi magát 530MHz-re.

The recipe for perpetual ignorance is: Be satisfied with your opinions and content with your knowledge.

(#24) Khaal válasza simonzé (#20) üzenetére

Khaal
(őstag)

Már egy 400-500mhz-es P3 is elvisz egy divx filmet, csak megfelelő vga legyen mellette.

(#25) xedos

xedos
(addikt)

Egyre jobb, sok ilyen kicsi-könnyű notit!
12" és 1.1kg!!!! igaz nincs benne ODD!

4 tabla Tibi csokiért vihető OSX kompatibilis DLINK USB WIFI (DWA-140)

(#26) cherockee válasza simonzé (#20) üzenetére

cherockee
(aktív tag)

400-as celeron savage4-el mplayer-el gond nélkül vitt minden filmet, teljes terheltséget néha el is érte:), bár nem tudom neked mi a "full felbontás"

(#27) 1010

1010
(őstag)

pci a kijelzője
15" alalt sztem nem érdemes
ez allat nekem kényelemtlen

viszont tényleg nem értem miért olcsó :F
250ezer az drága

(#28) keopsz

keopsz
(HÁZIGAZDA)

naja, érdekes alternatívája, már ha az érdekes azzal szinoním, h "nem". :F

egy 9"-es netbook 90 rongy alatt van, ez meg 200 fölött sokkal.. őőőő. igen. :Y

apa, keményen. csapppoló kisember-e vagyok.

(#29) Dr. Akula válasza hyperspace (#19) üzenetére

Dr. Akula
(nagyúr)

Eee? Asus kvarcjáték üzleti célra? Ezzel azt sugallod az ügyfeleknek hogy pénztelen a céged, akár holnap eltűnik, egy kiflit nem érdemes nálad venni, nemhogy vmi komolyat. Low end "státusz"szimbólum.

Xbox One X - PS4 - Dell 5491 - i9-9900K, G.Skill Trident Z 32GB 3200/CL14, MSI 2080Ti Lightning Z, ASUS Maximus XI Extreme, Samsung 970Pro 1TB, Corsair K95 RGB Platinum, Logitech GPro, Benq PD3200U, Phanteks Enthoo Elite

Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.