Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • zetor2000

    senior tag

    válasz Synthwave #2 üzenetére

    Miért nem lehet eleve olyannal eladni, ami jó? Az annyival nem kerül többe, szerintem.

    Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

  • zetor2000

    senior tag

    válasz Synthwave #7 üzenetére

    Hátt, csak írod, hogy cseréljen a felhasználó benne kapcsolót, meg talpat, meg mittomén.
    De mire ezeket beszerzi, meg nekiáll, megcsinálja, időben, energiában ott van, hogy vehetett volna egy drágábbat. Másrészt nem neki kéne mikrokapcsolót cserélni, hanem a gyártónak nem a legalsó polcról választani, hanem 1el magasabbról, akkor 1centtel drágább, de nincs vele _ennyi_ minőségbeli kifogás.

    Nekem van egy Logi MX400am, eszembe nem jutna szétszedni, max ha takarítom, meg van egy MX Master, napi használósban, ez sajna nem tökéletes, de használtan vettem, a hiba ismert volt, és nagyon nem fáj. (A görgő nem tud akadozni, csak szabadonfutó állása van.) Meg van egy SteelSeries valami, de azt évek óta elő nem vettem, mert az vagy drótos, vagy napi töltögetős, és ez neki tulajdonsága.
    Illetve megtalálható az MX Masterig tartó út pár jobb (fogású) darabja, a többit vagy eladtam, vagy a szemétdombra költözött.

    Ezen felül használok egy ócsárészart melóhelyen, szerintem az is Logitech, csak egy gép mellé adták valami billentyűzettel, tipikus irodai izé.

    [ Szerkesztve ]

    Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

  • zetor2000

    senior tag

    válasz Synthwave #8 üzenetére

    Sajna ez igaz.
    Most van cégnél vásárlás alatt Microsoft Classic, és ami kezdetben ~5E Ft, ha volt, az most alsó hangon 12+. És ez azért nem egy truváj, ez "csak" egy MS Classic, ráadásul remake, ez már nem az eredeti, mert volt egy pár év szünet a gyártásban. Mint a Technics lemezjátszóknál.
    Sajna a brutál erős Ft ezt okozta, hogy a többi pénz leromlott hozzá képest, hogy több forintot kell érte adni.

    Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

  • Kansas

    addikt

    válasz Synthwave #8 üzenetére

    Nekem eddig ezzel a Razerrel az egyetlen gondom, hogy azt az egy AA elemet amit fogad, túl gyorsan lemeríti az előtte használt Logi G603-hoz képest.
    A G603 viszont előbb garis cserére(+1 új egér, mert a Logi garanciafutár a régit nem vitte el cserébe), utóbb kapcsolócserére(japán Omron-ra) is szorult, de a második alkalommal is 1 éven belül elromlott, úgyhogy most egy ideig mosolyszünet van köztem és a Logi egerek közt...
    Van viszont egy filléres(5-6e közt volt) CM Storm Devastator vezetékes egerem, amivel teljesen meg vagyok elégedve, két vezetéknélküli közt azzal hidalom át az időrést, ha van, és annak se tejfölösdobozra hajaz az anyaghasználata(bár a formavilága kicsit kevésbé szolid az ízlésemhez képest, de meglepően kényelmes).
    Mindez úgy, hogy nem vagyok hc gamer(főleg nem multi-FPS), a Windows-os "egér-gyorsítást" is bekapcsolva szeretem...

    Nincs olyan MI, ami képes lenne szimulálni az emberi hülyeséget... ha valaha lesz, annak tuti az emberi hülyeség lesz az oka... A Föld erőforrásai közül a legjobban az ész van elosztva - mindenki meg van róla győződve, hogy több jutott neki, mint másoknak.

  • Piftuka

    veterán

    válasz Synthwave #2 üzenetére

    Értelek, és tudom, hogy az egérvásárlással kapcsolatos témában is ez a jellemző tanács.

    Ám nekem még forrasztópákám sincsen, nem is értek a mikrokapcsoló cseréjéhez, és mindezeken túl is vallom, hogy egy tizen-huszon-sokezer (de akár egy 1.000 forintos) egérből megbízhatót, tartósat varázsolni nem a felhasználó dolga, hanem az eszköz gyártójáé.

    (Egyébként tudod - mert meséltem ott -, hogy az MM531-gyel nem volt szerencsém, mert mindössze néhány nappal a jótállási idő lejártát követően hibásodott meg a két fő gombja.)

    "Aquila non captat muscas."

Új hozzászólás Aktív témák