Hirdetés

2019. augusztus 20., kedd

(#1) eclipse006

eclipse006
(őstag)

Nekem tetszik nagyon a design, az IPod kezelés pedig nagyon fejlett szerintem,a hangjára kíváncsi lennék. :K

http://www.facebook.com/SzaboSandorPhotography

(#2) V.Dave válasza eclipse006 (#1) üzenetére

V.Dave
(senior tag)

nekem is bejön, bár nincs ipod-om de így is szép kis masina lett. Árára kiváncsi leszek, olyan 45e Ft-ra saccolom

Xiaomi mi 8 6/128

(#3) eclipse006 válasza V.Dave (#2) üzenetére

eclipse006
(őstag)

Annyiért korrekt kis masina lenne,de várjuk ki a végét. :U

http://www.facebook.com/SzaboSandorPhotography

(#4) Sanyix

Sanyix
(őstag)

gondolom ogg és flac lejátszást nehéz lett volna össze hozni, mert full ingyenes... jobb is ám fizetni a wma-ért :D

szövegértelmezés, az ÉRTELMEZÉS a fontos, mert az olvasás mindenkinek megy, de az ÉRTELMEZÉS már komoly probléma a magyaroknál. Gondold ezt át mielőtt marhaságot írsz...

(#5) glutamin

glutamin
(őstag)

Victory Company of Japan - ezen a mai napig csak nyeríteni tudok. Bár a Lucky GoldStar (LG) sem rossz.

Amúgy küllemre szép darab.

Részvétet könnyen kap az ember, az irigységért azonban keményen meg kell dolgozni

(#6) elefant válasza Sanyix (#4) üzenetére

elefant
(HÁZIGAZDA)

teljesen igazad van. ez tényleg nagyon tré, főleg, hogy már a legutolsó "k" kategóriás gyártók is beépítik a FLAC vagy OGG támogatást a szarjaikba.

érthetetlen komolyan. érthetetlen.

(#7) Hardzsi válasza glutamin (#5) üzenetére

Hardzsi
(tag)

Legyünk pontosak: Victor Company of Japan Limited

Kreatív: "Köztudott rólad, hogy mindig nagyon elegáns vagy. A munkád miatt, vagy eleve fontos számodra az elegancia?" Schwarz Gábor (Ustream): "Ezzel azt kérdezed, hogy 'szarul áll a póló'"?

(#8) Vikthor

Vikthor
(veterán)

Ilyet egy sarki büfésnél vagy fagyiárusnál tudnék elképzelni...

~ B & B & L | Suomi Finland Perkele ~

(#9) glutamin válasza Hardzsi (#7) üzenetére

glutamin
(őstag)

:R

Részvétet könnyen kap az ember, az irigységért azonban keményen meg kell dolgozni

Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.