Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Tigerclaw

    nagyúr

    Én nem nagyon érzem a változások jelentőségét.

    A Siri továbbra is inkább rövidtávon "szórakoztató", mint hosszabb távon hasznos. (még Angol nyelvterületen is)
    Szerintem még nagyon messze van az, hogy beszéddel irányítsa a számítógépét az ember. Diktálni meg most is lehet szépen.

    Az iCloud már régen lehetővé teszi, hogy a mac-en szerkesztett dokumentumot mondjuk iPadon is elérjük és oda vissza szerkesszük, szinkronizáljuk. Ma letöltöm a Keynote-ot és megnézem, hátha megértem, hogy miben lesz ez másabb, mint amilyen most.

    Az új FS biztos jó lesz...ha mondjátok...de azért remélem, hogy a kompatibilitás nem csökken még tovább emiatt.

    A GPGPU-s dolgok szerintem az én gépemet nem fogják gyorsítani (Intel HD4000 gpu-val) és szvsz nem sok szoftver maradt ezen az OS-en, ami kihasználja majd a GPU erejét.

    Ami viszont nagyon kellene az az, hogy sokkal komolyabban vegyék az OS supportot, és jobban kellene ösztönözniük a fejlesztőket, hogy OS X / Mac OS alá több szoftvert fejlesszenek.

    Az is nagy veszély lehet, ha a kompatibilitás növelését nem az iOS okosításával, hanem a Mac OS butításával oldják meg.

    Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.

Új hozzászólás Aktív témák