Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Peter13

    senior tag

    válasz Prof #14 üzenetére

    Azért nem biztos hogy olyan nagy katasztrófa a SD hiánya. Előrebocsátom: én is utálom hogy nincs. De. Megettem pár táblát mire eljutottam a most használt Nexus 10-eshez, amit viszont egy ideje már nem akarok újra cserélni. A megevett táblákban (az utolsó egy Cube U30GT2 volt, RK3188, fullHD) mind volt SD hely, és használtam is, így azt hittem megőrülök majd a Nexus használata során, és ezen is hamar túladok majd mind a többin. Aztán valahogy hozzászoktam. Sok helyet nekem csak a filmek foglalnak, a többivel elvagyok 16GB-on (persze ettől még lehet hogy más nem lesz), ezeket egy OTG kábellel rakom fel, vagy egyenesen onnan játszom le (kékfoggal meg Wifi-vel meg még nem is próbálkoztam, lehet hogy ezekkel még egyszerűbb)...azon vettem észre magam hogy leszoktam a tableten történő nagyüzemi fimtárolásról. Persze, van rajta most is vagy 10 rész NCIS meg 2-3 mozifilm, de nem 50.

    Szóval csak azt akartam mondani, hogy igen, olcsó és hülye húzás az SD kártyahely hiánya, de lehet vele élni, és számomra messze nem volt akkora kompromisszim mint gondoltam.

    Egyébként meg a tabletek brutálisak, tekintve hogy nyers erő tekintetében simán felveszik a versenyt egy asztali C2D konfiggal, ami azért igen durva... :Y Főleg hogy még az akkuidő is jónak igérkezik (ez volt a legnagyobb félszem). Le a kalappal. Gondolom az első kérdés az lesz hogy lehet-e rootolni, és mehet-e rá a sima Android :)

    "No, I'm not immortal: I'm just not good at dying..."

Új hozzászólás Aktív témák