Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • dezz

    nagyúr

    válasz dekoninck #11 üzenetére

    Valszeg ha megnézel egy (megfelelő minőségű, nem fake upscale) HD-s filmet egy méretes (HD) tévén (vagy akár monitoron), majd rájössz... :) Sokkal nagyobb részletgazdagság.

    (#12) pilóta: Miért kellene érdekelnie, hogy mire ír valaki egy önmagában téves állítást? Sőt, nem is állítás volt, hanem kérdés, amire válaszoltam.

    (#14) venember83: "Nem igazán, előbb-utóbb várható volt, nem élhetett meg egymás mellett két teljesen különböző formátum."
    Mármint mi "nem igazán"?

    "tökéletesen elégedett vagyok a dvd-kel, minőség és ár szempontjából s nem igazán hiszek abban, hogy Blu-Ray bármit is forradalmasítana"
    Mit is írhatna egy szürkehályogos 83 éves vénember? :DDD (Bocs! :) )
    Ne zavarjon, hogy tömegek szerint a HD fényévekkel jobb, mint a DVD.
    Mit mondtál volna, ha a HD_DVD nyer (amire jó ideje kevés volt az esély)? Ugyanezt? Akkor meg mit érdekel az téged, hogy ki nyert?

    "majd úgyis jön pár év múlva a következő technológia, majd lehet újra váltani s így tovább."
    A PC-d is valami P3, hasonló megfontolásból?

    (#18) pilóta: Szerintem ez már nem az ("alap"-)kutatásokra megy, hanem kimondottan a nagy panelok gyártásának elindítására. Mint ahogy LCD-nél is hasonló összegekbe került a dolog.

    (#19) Hemi 426/RT: Nem kellene keverni a plazmát és az LCD-t, a legújabbakat kivéve a plazmák felbontása sokkal kisebb! Mellesleg egy 17"-es, 1280x1024-es LCD is eléggé odaver (natív felbontáson) élességben bármilyen CRT-t.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák