Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • fRooStzzZ

    senior tag

    Igen, lehet fujjogni erre is meg arra is.
    De mikor az S3 -at megvettem, 1 hónapos korában alig tudtam megszabadulni tőle. 75 ért sikerült eladni, illetve egy alaplapra lett nagy nehezen becserélve.
    1gb ram pont arra volt elég abban a telefonban, hogy el tudjon indulni. Más meg már nem futott rajta.
    Mindenkit lebeszéltem arról, max egy LTE.
    Előtte S1 egy évig, majd s2 ugyan csak 1 évig.
    Utána valami butafon, majd mikor kijött a Note2 akkor vettem egyet belőle..
    Azóta is az van (3éve).. Igaz már törött, aksi nem olyan mint volt, de így is van 4h kijelző idő.
    Nem azt mondom, nem cserélném le másra, de a gyári rendszer kikészített. Jöttek a custom romok, most cm12,1 és azt mondom ilyennek kellett volna anno megjelenni. Igaz 1-2 hiányosság van benne 5.1.1 miatt, de így a jó.

    Most már Samsung lehet nem is lesz, látva a knox marhaság kapcsán. Akkor ugye a bővítés hiánya, a pixel háború, a 2.5 gb alap ram használat, és lehetne sorolni.
    Hugomnak van egy HUAWEI P8. Ugye van az s6e+ is. A p8at nem adnám oda érte.
    Szóval tényleg lehetne már rendes sw-t gyártani a cégeknek, mert itt le fognak maradni. Minden kínai cucc lassan jobb lesz mint a nagyobb nevek. És ha fenn akarnak maradni, akkor nem lesz elég egy shealt vagy egy valami szokásos Samu ficsör, hogy talpon maradjanak.

    Szóval igen.. IÉk ennyivel jobban csinálják. 1-1 teflon, és kész.. Optimalizálva van, és ennyi.
    Nem mondom abban nincsenek hibák, de én mint iGyártó ellenes, azt mondom jobbak a rendszereik.

    Bocs a hosszú hsz miatt.

Új hozzászólás Aktív témák