Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Aureal

    senior tag

    válasz Zé. #2 üzenetére

    "kértem az adjunktus kardiológus doktor úrtól egy kivizsgálást. Csakis kizárólag a saját műszereit tekinti hitelesnek"

    Én csak a háziorvosomtól kértem volna a hivatali email címét, hogy az áttekintés végett könnyebben elküldhessem neki a Wive eredményeim, mintsem külön rohangáljak nyomtatgatni és tájékoztattam röviden a készülékről...
    Ekkor szembesültem, hogy az eddig normálisnak hitt orvosnőm mennyire ostoba egy némber. Kezdte pl. azzal, hogy én hogy jövök ahhoz, hogy az ő hivatali emailcíméről érdeklődjek és milyen egyéb hátsó szándékaim vannak! :U Még jó hogy nem azzal kezdtem hogy a magán email címéről érdeklődtem (gondoltam, előző eleve publikus kéne már legyen 2019-ben, nem a win 95 korában élünk...)
    Aztán azt úgy lesöpörte érvként, hogy a készüléket amúgy kiváló magyar kardiológusok segítségével fejlesztették, közöttük Prof. Dr. Merkely Bélával, és hogy addig neki ne próbáljak semmit tukmálni, még nem mutatom be az eszköz hivatalosan jóváhagyott hitelességi bizonyítványát.
    Na itt tettem le arról, hogy szeme előtt megmérjem az értékeket és bemutassam az eszközt... És csak arról próbáltam ezzel érdeklődni, hogy a sárga jelzést mennyire kéne komolyan vennem és javasolna-e további vizsgálatokat. (A Wive fejlesztői szerint ugyanis nagyon is komolyan veendő!)

    2 dologra jöttem rá egyből:
    1) ha a beteg próbál valamit csak érdeklődés és megerősítés szintjén is mondani ezeknek a fasiszta brigantiknak, akkor jön a nagy mellény, hogy ő a szuper orvosit végzett szuper agy és mint kis halandó porba fingó beteg, hogy jövünk mi ahhoz hogy bármi újat is mondjunk neki

    2) ha valamit nem tudsz és úgy kérdezed, akkor megint jön a nagy mellény és akkor meg kiröhögnek, hogy hogy lehet így élni hogy még ennyi (szerinte) alapvető ismerettel sem rendelkezel

    Erre akkor csak annyit mondanék, hogy külföldön tágasabb! :K

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák