Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • aginor

    addikt

    válasz GoldhandRent #19 üzenetére

    Tehát, nézzük csak, hogy jól értem-e. Azt mondod, hogy az egerei kiváló minőségűek, de két év alatt cseréltél már benne egy mikrokapcsolót, elkoptak a talpai és haldoklik a görgője.. Hát nem ugyanaz a véleményünk a minőségről ;) és ezt szerintem kb. bárki tudja produkálni.
    Mondjuk a Te esetedben némi mentség, hogy egy olcsó "vacakról" van szó, de nálam még ez sem mondható el. Tudok mondani másik érdekes példát is: K220 kitből kettő van melóban. A régebbi kb. 8 éves, már rendesen elhasználódott de még rendben működik, bár a bill egyik másik gombot nem mindig érzékeli, ami a membrán kopására vezethető vissza. A másik ugyanilyen szett nincs három éves sem, de abból az egeret már selejtezni kellett, mert megmakkant a görgője. A Logitech már sajnos nem az, mint aki régen volt, amit az is jól mutat, hogy minden ismerősöm elpártolt tőlük. Egerekből én majd a Steelseries-t fogom legközelebb kipróbálni, ha szükséges lesz a jelenlegi cseréje, hátha..

    Azért vagyunk a világon,hogy valahol vegyünk egy ATI Radeon-t :))) by: LADA VFTS http://www.flickr.com/photos/40852488@N03/

Új hozzászólás Aktív témák