Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • SunMount3r

    nagyúr

    Pedig anno, mikor a teszteket olvastam, a K400-ra írták, hogy jobb a Touchpad-ja, mint a Microsoft All-in-One-nak, de a félszigetes/"porszívó" billencsek miatt mégis az utóbbit választottam. Nem bántam meg. Bár valóban fura a Touchpad click funkciója, mert gyak. úgy működik, mint egy gomb, amit le kell nyomni, de hozzá lehet szokni.

    A K400+-nál is maradtak sajnos ezek a félszigetes billencsek, ami nálam kizárt...

    A G400s-em viszont rendben működik évek óta, viszont pár hete már nagyon nehezen veszi be a görgő mögötti (nem alatti) plusz gombot, szóval kb. ez is a gari idő lejárta után kezdődött...

    Volt/van egy Mx Revo-m is, ami már újkorában sem volt tökéletes, Win Desktop-on gyakran kihagyott/akadozott a kapcsolat, fura módon, játékok alatt sose csinálta :F . De már mind 1, mert valakinek a családból sikerült véletlen rálépnie és eltörött a receiver.

    Harmony: én beérném egy olyannal is, amin max 4-5 különféle eszköz között lehet váltani, HTPC style (KODI barát) a gombkiosztása, van a hátulján egy billentyűzet, háttér világítósok a gombok is és légegérként is használható. Max 12-14K-ért. :D

Új hozzászólás Aktív témák