Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • antikomcsi

    veterán

    LOGOUT blog (1)

    Más emberek, más szokások, ezt értem. Vagy mégsem? Mert fel nem foghatom, hogy jön egy nagy mozivászonhoz az otthoni film nézés. Még egy nagy TV-n sem értem, nemhogy laptopon, vagy tableten, mobilon. Hiába mondják, hogy ugyan azt látják, mert közelebbről nézik, egyszerűen én nem ugyan azt látom, érzem. Egy jó film sokkal nagyobb élményt nyújt moziban, mint bárhol máshol. Én már a kukoricával, nachossal, szürcsöléssel is megbarátkoztam, mert úgy is elfogy, és akkor abba marad a kérődzés. Viszont amivel nem tudok megbarátkozni, az a mostani közönség egy része. Nem csak a reklámok alatt, de egész film alatt pofáznak, röhögcsélnek, nyomkodják azt a kurv@ telefont, elvonják a figyelmet. És persze ezt nem tudják nyugton ülve csinálni, fészkelődnek, fetrengenek, rugdossák az előttük lévő széket szinte megállás nélkül. Mondjuk a legtöbbször időben jönni sem tudnak, a sötétben keresgélik a helyüket, kitakarva a kép alját, adott esetben a feliratot. Ha végre leültek, akkor persze nyilván a legnagyobb hugyos ül legközépre, akinek az egyik legfontosabb jelenet közepén kell kivergődnie a mosdóba, mert 90 percet nem tud végig ülni. És pár perc múlva ugyan ezzel a manőverrel vissza.

    Szóval nekem az emberek egy csoportja veszi el a kedvem a mozitól, nem a kalózkodás, vagy streaming. Mostanában, már inkább előrébb ülök, mint régebben megszoktam, csak ne legyenek a közelemben a fenti emberekből. És nem, nem vagyok antiszociális, szeretem a társasági életet is, csak nem a moziba, mert oda filmet nézni megyek. És, hogy miről szólt a film, azt majd utána megbeszéljük. Nem közben, főleg úgy, hogy a drága nézőtársunk már látta múlt héten a másik csajával és fossa a szót, hogy most mindjárt milyen jó lesz. :U

Új hozzászólás Aktív témák