Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • GeryFlash

    veterán

    válasz Abu85 #27 üzenetére

    ,,"A Warhol 7 nm-en jön."

    Bocs, benéztem, a Raphaelre gondoltam, tehát ami 2022-re tolódott. 2021 Q3-Q4-ben már simán megfizethető lett volna konzumeren is az 5nm...

    DDR5 ára 2022-re se lesz DDR4 szinten, de még 2023-ban se talán, ez kvázi nem szempont így.
    Több haverom akart elmúlt 1-1,5 évben gépet újítani akinek tanácsoltam hogy várjanak ki, mert a PCI-E 3.0 és a DDR4 nagy korlátozó tényezővé léphet elő ha konzol generáció végéig (2027) ki szeretnék húzni. Nagyon elfuserált dolog ez, hogy a konzolok megjelenése után kb másfél évig nem lesz konzumer alaplap+proci páros rá.
    Most kvázi emiatt vehetnek egy Zen3-at ami az utolsó processzor lesz a mostani chipsetnél (oké jön a Warhol, ami kb egy refresh szöszmötölés), szóval nem csak DDR4-en ragadnak ott de kvázi az egész platform még prev gen lesz.

    TR valóban opció lehet, még ha nem is a legolcsóbb.

    Hi, i'm new to APHEX TWIN, so i was wondering how much the IQ requirements was to enjoy his stuff. and understand all the underlying themes, because its really complex stuff. I have IQ of 119 but i heard that you need atleast 120 is it true?

Új hozzászólás Aktív témák