H​ir​d​eté​s​

2017. november 23., csütörtök

(#1) Goblin12

Goblin12
(őstag)

Kár, hogy a 900 prohoz nem adnak ilyen PSU Cover darabot ami az elejetől a végéig megy. :(

Syberia 3 - Végre folytatják a sorozatot. :)

(#2) iBalu

iBalu
(kvázi-tag)

Elképesztő, hogy épp a Be Quiet házakat nézegetem és épp a PH tesztjeit olvasom a 600 és a 800 között vacilálva, hogy kell-e a nagyobb - az egyéves Zalman Z9 Neo sajnos megérett a cserére, több sebből is vérzik már, pedig nagyon szerettem -, erre tessék, pár perce frissítem a PH főoldalt és jön egy ilyen hír :).

(#3) Zufo válasza iBalu (#2) üzenetére

Zufo
(kvázi-tag)

Valami hasonló fogalmazódott meg bennem is, a 900-at "kicsit" soknak/drágának tartottam. Remélem elérhetőbb ára lesz mint a nagytesónak :)

(#4) Pityu. válasza iBalu (#2) üzenetére

Pityu.
(PH! addikt)

A 600 ast merem ajánlani elég jó ház és csendes :)

Az aki kérdez, öt percre tudatlan, de az ki nem kérdez,örökre tudatlan marad.

(#5) DaveJr

DaveJr
(őstag)

Én nyárom a sima 900-at vettem. A Pro-ban lett volna led kapcsoló meg Qi töltő. Hát egyik sem kell.
Kicsit nagyobb a ház mint szerettem volna. De most, hogy látom, hogy milyen lesz a 700-as nem bántam meg. Legalább 1db 5,25 helyet vagy 3,5-es előlapit hagyhattak volna. Én még használok DVD írót.

Isten és a programozók versenyt futnak egymással. A programozók egyre hülyebiztosabb programokat készítenek, Isten pedig egyre hülyébb embereket.

(#6) macilaci78 válasza DaveJr (#5) üzenetére

macilaci78
(Korrektor)

Én is, néha. Vettem is egy USB-set. :K

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól! Egy mag, két mag, négy mag, nyolc mag, tizenhat mag, harminckét mag... A proci lassan súrolja a ''dinnye'' szó fogalmát...

(#7) DaveJr válasza macilaci78 (#6) üzenetére

DaveJr
(őstag)

Nekem volt belső, nem akartam cserélni, működik, bekerült az új házba

Isten és a programozók versenyt futnak egymással. A programozók egyre hülyebiztosabb programokat készítenek, Isten pedig egyre hülyébb embereket.

(#8) SkS7891

SkS7891
(kvázi-tag)

"teszteltük" 404-et dob :R

(#9) DeFranco válasza DaveJr (#7) üzenetére

DeFranco
(PH! nagyúr)

én még a patá-s pioneert hurcolom tovább :D bár bekötve már nincs, mert zavar a kábel, de be van építve, csak össze kell dugni ha kell.

[ Szerkesztve ]

(#10) daa-raa válasza SkS7891 (#8) üzenetére

daa-raa
(Jómunkásember)

Teljesen rosszul lett beillesztve a link.

Vannak olyan fallal körülvett városok, melyeket nem szabad megostromolnod. - Szun-ce

(#11) Daywalker válasza SkS7891 (#8) üzenetére

Daywalker
(HÁZIGAZDA)

Javítva. :R

"A szabályok csak irányelvek azoknak, akiknek végképp nincs szabad akaratuk."

(#12) DaveJr válasza DeFranco (#9) üzenetére

DaveJr
(őstag)

Nekem legalább SATA-s már :D

(#13) daa-raa válasza DaveJr (#12) üzenetére

daa-raa
(Jómunkásember)

Sokat nem számít, mert tipikusan olyan messze van az alaplapi csatlakozóktól egy ekkora házban, hogy kínszenvedés bekötni. Plusz ugye a többi meghajtó sincs a közelében, szóval tipikusan még csak amiatt az egy meghajtó miatt igénybe kell venni plusz egy tápkábelágat.

Vannak olyan fallal körülvett városok, melyeket nem szabad megostromolnod. - Szun-ce

(#14) DaveJr válasza daa-raa (#13) üzenetére

DaveJr
(őstag)

Sima 45cm-es SATA kábel elég volt, úgy hogy még a tálca mögé és be tudtam fűzni.

De hely is van a házban eldugni a plusz tápkábelt....

(#15) Pubszon

Pubszon
(PH! kedvence)
LOGOUT blog

Lehet ez lesz a következő házam. De megvárom valamelyik tesztet róla.

[ Szerkesztve ]

ASRock X79 Extreme6, i7 4930K, 32GB DDR3, GTX 1080 G1, Corsair RM550x...

(#16) Pubszon

Pubszon
(PH! kedvence)
LOGOUT blog

Ma jelenik meg, kíváncsian várom! :)

ASRock X79 Extreme6, i7 4930K, 32GB DDR3, GTX 1080 G1, Corsair RM550x...

Copyright © 2000-2017 PROHARDVER Informatikai Kft.