Hirdetés

2019. augusztus 20., kedd

(#1) anjani182

anjani182
(őstag)

Volt már szerencsém két féle 8710W-hez is, szerintem jó kis notik, ez a dizájn már tetszik, csak ajánlani tudom. :R

Forever and ever, let's make this last forever.

(#2) Ste

Ste
(addikt)

végre pöcökegér!
üzletembereknek jó választás lehet, bár nekem még mindig az új "eeeee" jövevények felé húz a szívem :U

(#3) Integra válasza Ste (#2) üzenetére

Integra
(titán)

szerintem vegyél rendes notit :K

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#4) peterkeT válasza Ste (#2) üzenetére

peterkeT
(nagyúr)

Én pedig arra játszok, hogy talán a sok kis netbook lenyomja egy kicsit a szubnotik árait is. :U

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#5) Ste válasza Integra (#3) üzenetére

Ste
(addikt)

X40-et használtam nagyon sokáig és meg vagyok vele elégedve a mai napig
a méretét lehetne lejjebb szorítani még egy picit :)
"eeee"-ből megvárom a konkurenciát. az új via proci nagyon jól sikerült, s hátha lesz Amd válasz is (nem csak az asztali ellenfél 1ghz-s 2000+ és 780G társaságában)

peterkeT: rájöttem, hogy semmi szükségem a dupla magos procira, meg a sok fölös fícsörre (wlan, Bt egyelőre bőven elég), egyedül az akkus üzemidő legyen hosszú
ilyen szinten egy normálisabb eeee is megtenné, a wind akkus üzemideje pedig egyész korrekt (a nagy akkuval persze)

[ Szerkesztve ]

(#6) peterkeT válasza Ste (#5) üzenetére

peterkeT
(nagyúr)

Amit leírtál, arra a célra tökéletesen megfelel egy rendesen összerakott Pentium M-es szubnotebook. Akár a te X40-ed, akár az én nc4200-m. Ráadásul ezek már majdhogynem olcsóbbak, mint egy-egy jobban felszerelt netbook. Nem véletlenül húzom a kis nc4200-vel még mindig. Egy szerencsétlen alaplaphibának köszönhetően most asztali gép nélkül maradtam egy időre, ott van a gép az asztalomon összekötve a nagy monitorral, a hangrendszerrel, billentyűzettel, egérrel, meg külső merevlemezzel. Nem mondom, hogy néha több művelet együttes végrehajtásánál nem találom lassúnak, mert bizony az néha, de ha nem tömörítgetnék kifelé, miközben videót kódol, és ráadásul belenézek egy másik videófájlba, akkor nincs vele különösebb gond. Csak internetezésre, sorozatnézésre meg aztán bőségesen elég...

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#7) Ste válasza peterkeT (#6) üzenetére

Ste
(addikt)

engem egyedül a hosszabb akkus üzemidő vonzott a wind esetében is
az meg az x40 mellé min +20 pénz, s kb 5 óra (max 6 minden lehúzva)

(#8) peterkeT válasza Ste (#7) üzenetére

peterkeT
(nagyúr)

Most, hogy manapság már szinte minden géphez kapható 9 cellás akku, én is azonnal megvenném a nagyobb akkut extraként a gép vásárlásakor.

p

(#9) Aprósólyom válasza peterkeT (#4) üzenetére

Aprósólyom
(őstag)

Én is örülnék neki, de nem hinném, mert a gyártók sem vágják maguk alatt a fát feleslegesen. Én szerintem az új irányzatú "eee" félék és a subnotik ára nem fog kozelíteni egymáshoz, mert nagyon más a célközönség, még ha az alapvető koncepciók erősen hasonlók. Pedig én is nagyons zeretnék olcsó sub thinkpadot, vagy ilyesfél HP-t. Egyenlőre nem lesz. :O

(#10) turbulencia8

turbulencia8
(őstag)

Én használtan vettem a 2530p-t, nagyon bejön így 2012-ben is.

(#11) bignor válasza turbulencia8 (#10) üzenetére

bignor
(tag)

Szia!

Ha megosztanád a kis HP ékszerdobozzal kapcsolatos tapasztalataidat (minőség, tartósság, megbízhatóság, meghibásodás, stb.) azt megköszönném. Szemezgetek egy ilyennel és vásárlás előtt érdekelne a TE véleményed is.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.