Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • copin

    őstag

    válasz Kendek #1 üzenetére

    1000 számot 2GB-ra? Esetleg 2-3 százat, amelyeknek kész az id3-ja, így csoportosítva, nem kell sokat találgatni, kivéve, ha valami újszerzeménnynel van dolgunk. Ez csak annyiban különbözik a többitől, hogy nem belekezd egy számba pár másodpercig, hanem a közepét játsza be.

    Bár mintha ezt a funkciót az összes tudná.

    Van amelyik csak MTP-vel működik, amelyhez néha külön program kell.

    [ Szerkesztve ]

  • Pitiless_

    tag

    válasz Kendek #1 üzenetére

    Nekem NWZ-B135-ös van és valóban nem bírja a 16 órát (ennél még ennyi a lejátszási idő). Viszont nagyon szépen szól, csak nem a saját fülesével. Vettem hozzá egy Pioneer SE-CL21m-et, ezzel olyan, mintha egy subwoofer lenne a fejemben :D. Annyival tud az enyém kevesebbet az újaknál, hogy nincs rajta ZAPPIN és nem is hiányzik, mivel mindig albumot hallgatok. Win7 alatt meg elég egyszerű a másolás, a Devices and Printers alatt megjelenik, mint eszköz, mutatja a töltöttségét, a képét és innen lehet elérni a memóriáját. Sajnos nincs hozzá külön meghajtó betűjel rendelve, így mindenképpen intézőn keresztül lehet csak másolni rá. Amennyiben be van kapcsolva a BASS funkció, úgy az equalizert kikapcsolja. Pedig néha nem ártana egy kicsit több magas bele.

    Google Nexus S 4.0.3 <--> Samsung Omnia 7

  • válasz Kendek #1 üzenetére

    azé médija pléjer 1 kell neki... :O szal muris a dolog... Én meg egy totalcommander pluginnal oldottam meg, hogy rá tudjak copyzni... a hálózati csatikhoz odakerülnek a média lejátszók mint MediaAudio és azalatt lesz ez a kütyü is, ami poén, hogy fingod sincs, hogy mennyi szabad hely van rajta és lejátszani sem tudsz róla közvetlenül, mert ha entert ütsz valami nótán, akkor elkezdi visszamásolni a winyóra a cuccost :O olyan mint egy FTP kapcsolat....
    Nekem igaz a 135B-van, de gondolom ez is uaz a teknolodzsi... ez a ZAPPIN meg röhely sztem is, de mind1...
    a BASS elég fura, Nekem nem jön be... elveszik a hangerő és felnyomja a mélyeket, de nem 100-as mintha torzítana meg fura lesz... ezeket leszámítva (mondjuk nem is kell ez a BASS funkció, mert egy jobb fülessel tökéletesen játszik) semmi baj, mondjuk Én utálom, ezt hogy az USB-re kell rádugni ha áramot akarok belenyomni...

    Pitiless_: igen, a BASS melllett télleg nincs EQ, ilyenkor eléggé hiányos lesz a magas... de ha az embernek van egy jobb fülese akkor egyáltalán nem kell ez a hülye funkció, meg az EQ sem... WinXP alól Én nem látom a töltöttségét :S
    azt sajna nemtudom, hogy ez enyém meddig bírja, de 18-16-os hangerőkön üzemeltetem és 14-16 órákat volt hogy ment... csontig még nem merítettem... (Sony EX85LP fülessel)

    [ Szerkesztve ]

    Mos mé, hánem? De! Vagy nem...

Új hozzászólás Aktív témák