Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • VS461

    tag

    Üdv!

    Gépész vagyok, nekem az áram a ne nyúlj hozzá, meg a más a fogása :D . Anno a beszámolós elektrotechnika félév alatt a tanár elvesztette az osztály utolsó érdeklődő tagját is a harmadik héten. Viszont az üzemeltetett technikának az elektromos hálózatát ismernem kell, és csak úgy értettem meg, hogy magam rajzoltam vázlatot hozzá - amit utána a társaim is fel tudtak használni, és a villamos kollégák sem hangosan röhögték ki.

    Az elektronikához viszont lövésem sincs, a zenehallgatásban a legkomolyabb "épített" rendszerem egy RPi 2 és egy HifiBerry DAC összedugása egy Scythe erősítővel meg a hangdobozaival, a legdurvább alkalmazott mágiám pedig a CENTIRE! azonos hosszra vágott, obis hangfalkábel.

    Ennek ellenére elolvasom az audiós írásokat, és ezt az írást örömmel görgettem, noha a benne szereplő alkatrészekhez a legközelebb valószínűleg alapkiképzéskor, az R-107 rádióval a hátamon kerültem (ha volt ilyesmi benne) :D Technikai tudásod nyilvánvalóan nem tudom megítélni, az alkotás és a kísérletezés öröme viszont magával ragadó olvasás közben, és azt kívántam, hogy bár értenék hozzá. Köszönöm, hogy megosztottad, az ilyen írások miatt kezdtem a PH! családot olvasni.

    [ Szerkesztve ]

    Helicopter pilots are different... "За всю историю никто и никогда не сумел завоевать Афганистан. Hикто и никогда" - 9я рота

Új hozzászólás Aktív témák