Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • antikomcsi

    veterán

    LOGOUT blog (1)

    Szia!

    Köszi az infókat.

    Én vettem is egy 315-öst (feketét) a héten, és be is üzemeltem. Valóban nagyon egyszerű.
    Kicsit szomorúan tapasztaltam, hogy a gyártó kispórólta a tartozékokból a nyomtató kábelt, még szerencse, hogy volt itthon, viszont akinek nincs, az rögtön vegyen hozzá usb kábelt is. Viszont örömmel láttam, hogy a tonerek gyárilag 100%-on vannak, legalábbis a szoftver szerint. 33K volt a nyomtató, úgyhogy ha mind a 4 toner egyszerre fog kifogyni, inkább veszek egy újjat. ;] Jobban szerettem, volna egy hálózatit de úgy döntöttem, hogy nem éri meg a plusz pénzt ez az opció, sima lan-nal ugyanis már 45K lett volna, akkor inkább megosztom.

    Nem vagyok egy zseni ezen a téren, így a profik ne figyeljenek. Én csak a vázlat, és normál minőséget használtam, mindkettő bőven megfelelő, sőt olyan otthoni felhasználóknak, mint én a vázlat is tökéletes lesz, én is ezt fogom használni. Sima fénymásoló papírra vázlat minőségben egy dvd borító itthonra tökéletes. A tokon lévő fóliától még fényes is lesz. :DDD

    Aki nem profi fotós, és nem 54 megapixeles képeket szeretne vele előhívatni, annak bátran ajánlom otthonra.

Új hozzászólás Aktív témák