Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • SunMount3r

    nagyúr

    Na ez most tényleg egy "hiánypótló" cikk volt és még csak nem is ironizálok. :D Ilyen árban néznék majd én is anyukámnak, de ezekről a belépő kategóriásokról tényleg kevés infót/tesztet találni a neten, az itteni TV-s Topic-okban is ritka, hogy valakinek közvetlen tapasztalata legyen velük.

    75K környékén nekem az LG 32LH530V ajánlottak nemrég (pedig 50-60-ról indultam), meg, hogy már 32"-on is jobban járok egy FHD-val, mint a HD Ready-vel, de ebben annyira azért nem vagyok biztos (pl. ha egy ugyan olyan árú HD-sben jobb elektronika/panel van, mint a FHD-sban). Meg 75K-ig már csak tényleg akkor mennénk fel, ha ez alatt tényleg nincs használható, normális képminőségű alternatíva.

    Vajon a tesztbeli TV hogyan viszonyulhat pl. ehhez az LG-hez? Csak a képminőség érdekelne, mert minden egyéb megoldható egy 10K-s TV Box-al is, sokkal jobban.

    Amúgy azért elférne már ebben az ársávban is a min. 2db HDMI. Amit mostanában meg gyakran "lefelejtenek" a belépő árú TV-kről, az analóg audio jack kimenet (hogy nehogy már az ember egy normálisabb, párezres PC-s hangfallal gyak. meg tudja sokszorozni a hangzás minőségét házilag:(( :( )...

Új hozzászólás Aktív témák