Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Chal

    addikt

    válasz Gilberto #2 üzenetére

    Annyira nem vészes. Nekem egy nagy és nehéz szemüvegem van, bele tudtam azt is gyötörni úgy, hogy a lencsék nem értek össze, de pl a szélessége miatt úgy tudom csak levenni a Riftet, hogy beleszorul a szemüveg és viszi magával. Szóval elég kényelmetlen a dolog. Viszont a régi szemüvegeim között (ha újat csináltatok a régit mindig elteszem tartaléknak) fél perc alatt találtam egy kisebb kerettel rendelkező példányt. Nem extra kicsi az sem, nem ez a hajszálvékony keretes típus, hanem egy normál, nem túl nagy szemüveg.

    Ezzel pl. már tökéletes a dolog, semmi gondom nincs vele. Illetve annyi csak hogy fel és levételkor azért picit vigyázni kell hogy ne akadjon bele a HMD a szemüvegbe, de egyáltalán nem vészes a dolog.

    Ja és még egy plusz infó: én a tompalátásom miatt a 3D mozit/TV-t egyáltalán nem látom, az Rift-ben viszont igen. Elég durva plusz élmény amúgy emiatt egy ilyen problémákkal küszködő embernek, szóval ha valaki hasonló cipőben jár, mindenképpen próbálja ki valahol ha teheti.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák