Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Kansas

    addikt

    válasz Dr. Akula #26 üzenetére

    "Csincsung 23" WTF ki beszélt ilyenekről, a listában ami a linken van, javarészt ismert játékok vannak, amivel sokan játszanak - én speciel nem, de nem számít.
    a 4K@120Hz nem mese, de nyilván nem fogja minden játék tudni, alighanem csak azok, amik nem nagyon erőforrás-igényesek, de ezt már írtam, biztos értetted is, csak felfogni nem akaródzik, mert könnyebb leegyszerűsítve fikázni mindent, nehogy már a PC masterrace-en kívül más is jót kapjon, főleg ne olcsón...

    "nem nekem kell visszabutítanom 4K alá a játékot hogy egyáltalán folyamatos képet adjon 30 fps-sel" Hát ne butítsd, senki nem kért rá! :W
    Arra kértelek a sorok közt, hogy ne a saját elvárásaid kérd számon másokon, nagyon sokaknak teljesen megfelel, amit az idei konzolok fognak tudni, nem kell nagy arccal lenézni őket a magas lóról.

    "Mellesleg ha megnézed a konfigomat, PS4+X1X+pc, akkor most hitelesebb lettem?"
    Nem, igazából ezt olvasva inkább egy szólás, a "vizet prédikál és bort iszik" jut az eszembe - ha annyira cudarbaromirohadtjó a géped, hogy azon aztán nem kell kompromisszumot kötni 4K-ban sem, mi a fészkes fenének vettél konzolt? A PS4-et még csak-csakmegértem, az exkluzívok miatt, én legalább is eredetileg azért vettem, de Xbox One X? Ami játék arra van, az mind van PC-re is, neked kompromisszum nélkül... :C vagy mégse derogál annyira a kompromisszumos játék, amennyire bő nyállal szidod?

    Jut eszembe, egy korábbi szösszenetedből: " "VHS-ről upscalezve", gyári mosott szar "effekttel"" 1440p-ről 4K-ra upscale-elt és effekttel feljavított működést PC-n DLSS-nek hívják és mostanság mindenki isteníti(gyanítom nélküle neked se lenne olyan kompromisszum-mentes a 4K élmény, DXR bekapcsolása mellett legalább is)... akkor most hogy is van ez?

    [ Szerkesztve ]

    Nincs olyan MI, ami képes lenne szimulálni az emberi hülyeséget... ha valaha lesz, annak tuti az emberi hülyeség lesz az oka... A Föld erőforrásai közül a legjobban az ész van elosztva - mindenki meg van róla győződve, hogy több jutott neki, mint másoknak.

Új hozzászólás Aktív témák