Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • fogtunder

    nagyúr

    válasz Tomcat #31 üzenetére

    nos, aki átlagember, az használja a windows backupot, pont nekik lett kitalálva, időzítve lefut, nem kell vele foglalkozni, én is ezt használom, mert kényelmes, a munka mappámat egy ideje átköltöztettem droboxra egy titkosított fájlba, így naprakész mindig. persze egyszer nekem is be kellett szopni az adatvesztést, hogy erre rájöjjek, de azóta ha van csereeszköz, pikk-pakk vissza tudok állni az előző állapotra. ezt akármilyen user meg tudja csinálni, max egy kis google kell hozzá.

    a tányérok átszerelését ellenben nem hinném, hogy sokan elkezdenék otthon :)

    az ssd valóban melegszik valamennyire, de nekem általában a többi rendszerkomponens határozza meg a hőmérsékletét, amíg a proci nem kezd el járni, 33-34 fok körül van, ugyanezen a helyen hasonló körülmények között a fél terrás samsung 2,5" HDD 45-47 fok volt. hangtalan a gép, nincs rezonancia.

    persze, ízlések és pofonok, hogy ki mit szeret, de adatvesztés miatt leírni a komplett technológiát szerintem túlzás. adatvesztés bármilyen eszközön előfordulhat, bármikor, mert balesetek, rejtett gyári hibák akármikor bejöhetnek. az én véleményem szerint a jelenség igazából a backup hiánya, ami pedig user error.

    I hate morning people. And mornings. And People.

Új hozzászólás Aktív témák