Hirdetés

2018. november 17., szombat

(#1) Duracellm...

Duracellm...
(PH! kedvence)

A szekvenciális írás/olvasáshoz tartozó jóval magasabb késleltetésekből, ugráló értékekből az látszik, hogy erősen limitálva van a vezérlő teljesítményfelvétele. Ennek ellenére jól teljesít a valós használatot imitáló tesztekben, szóval jól eltalálták.

[ Szerkesztve ]

Döglött róka bőre 1x, 2x, 3x..

(#2) kisvakond111

kisvakond111
(tag)
LOGOUT blog

Hogyan jelenthet problémát a melegedés egy olyan eszköznél ami 0,9W-ot fogyaszt?

"amúgy mint olyan"

(#3) M.A.X. válasza kisvakond111 (#2) üzenetére

M.A.X.
(tag)

úgy, hogy a többi energiát a szubtérből nyeri. Hát még ennyit se tudsz? ;]

(#4) pulutodurumo válasza kisvakond111 (#2) üzenetére

pulutodurumo
(őstag)

Mert kb. 2 négyzetcentiméteren keletkezik az összes hő.

"Don't fret, boyo. I'll be gentle!"

(#5) Dtomka

Dtomka
(PH! addikt)

Versenyképes termék lehet belőle, hisz az ár\teljesítmény aránya jó!

(#6) Duracellm... válasza kisvakond111 (#2) üzenetére

Duracellm...
(PH! kedvence)

samsung-nál 5-8W van megadva és ~70C° a deltaT, itt 0,9W és ~35C°, mindkét eszköz hasonló tömegű, felületű.

Szerintem a 0,9W vagy igaz vagy nem.

Döglött róka bőre 1x, 2x, 3x..

(#7) idegen lény

idegen lény
(őstag)

Akkor ez lesz a szegények SSD-je? :DDD

AVerMedia Game Capture HD C281 Xbox360, PS3 és Wii játékokhoz!Pesten házhoz viszem! Zuckerberg vagy Elon Musk az Antikrisztus; a következő amerikai elnök, később a Föld teljhatalmú vezetője A csicseriborsó egy szokatlan formájú egynyári hüvelyes növény, leginkább egy madárcsőrű bárányfejre hasonlít

(#8) ->Raizen<-

->Raizen<-
(PH! nagyúr)

Nagyon jo kis ssd tekintve, hogy nem fog throttlingolni es megsulni sem. Kivalo cikk es tesztsorozat. Gratulalok a szerzonek.

[ Szerkesztve ]

(#9) kisvakond111 válasza idegen lény (#7) üzenetére

kisvakond111
(tag)
LOGOUT blog

Olyan lesz mint a jó öreg V300.

"amúgy mint olyan"

(#10) palacsa válasza kisvakond111 (#9) üzenetére

palacsa
(fanatikus tag)

Túlzás hogy jó :)

[ Szerkesztve ]

(#11) idegen lény válasza kisvakond111 (#9) üzenetére

idegen lény
(őstag)

Azért ezt tényleg érdemes lesz megvenni. Inkább olyan lesz, mint Hitler VW-e, ha tényleg ennyi lesz az ára. Érdekes, hogy ezeket a belépőszintű, tömeges eladásra szánt termékeket általában 1000-es számokkal jelölik, mint a GT 1030. Ezzel is jelzik, hogy ezekért ezrek fognak sorban állni, és tényleg.

[ Szerkesztve ]

AVerMedia Game Capture HD C281 Xbox360, PS3 és Wii játékokhoz!Pesten házhoz viszem! Zuckerberg vagy Elon Musk az Antikrisztus; a következő amerikai elnök, később a Föld teljhatalmú vezetője A csicseriborsó egy szokatlan formájú egynyári hüvelyes növény, leginkább egy madárcsőrű bárányfejre hasonlít

(#12) idegen lény válasza idegen lény (#11) üzenetére

idegen lény
(őstag)

Ideje is volt már, hogy itt is lejjebb menjenek az árak.

(#13) nemlehet válasza palacsa (#10) üzenetére

nemlehet
(őstag)

Azért lett nem ajánlott, mert "revíziózták" a terméket, jött belőle egy jóval lassabb változat amit a boltok jellemzően nem tüntetnek fel. Szóval eleinte teljesen rendben volt, sőt nagyon jó áron hozta az átlagot.

Nokia 3310->3410->3100->6500 Slide(RiP Nokia)->Acer Liquid Metal ->Xiaomi Hongmi-> Xiaomi Redmi Note 3

(#14) Dtomka válasza kisvakond111 (#9) üzenetére

Dtomka
(PH! addikt)

Én pont v300 -at cserélnék le :D
Szerencsémre még a jobbik változatot vettem\kaptam. Reméljük a Kingston itt nem süti el ismét ezt a trükkőzést...

(#15) Nagya21 válasza palacsa (#10) üzenetére

Nagya21
(PH! addikt)

HAli!!
Nekem még a gyorsabb van, és teljesen jó!

Ezt az 1000-es kingston-t használni tudnám az alaplapomba?

GA-970A-DS3P (rev. 1.0)
Üdv Nagya

Braun 7-es (9585) borotva jakuzzival eladó!

(#16) nyakdam

nyakdam
(fanatikus tag)

Köszi a tesztet, hasznos és részletes. Ezért az árért jó vételnek tűnik.

(#17) csicso82 válasza Dtomka (#14) üzenetére

csicso82
(PH! kedvence)

Remélem csak viccelsz különben nem értelek, van egy olyan SSD-d amire volt panasz bőven de neked sikerült egy jót kifogni most ettől a gyártótól egy szintén gyanús termékre fizetnél be?

(#18) Dtomka válasza Nagya21 (#15) üzenetére

Dtomka
(PH! addikt)

Szerintem nem, mert nincs rajta M.2 (22 x 80 (x 3,5) mm) csatlakozó:
GIGABYTE GA-970A-DS3P

pl a ASUS MAXIMUS VIII HERO lapon már van olyan csatlakozó (ha lemegy 40 alá akkor sztem veszek 1-et :) )

(#17) csicso82
Nem, miért viccelnék? Azért mert a múltban elkövettek valamit... Ha nekem ár érték aránya jó, és sebesség\hömérséklet terén is rendben van akkor miért ne vennék ettől a cégtől terméket?

Korábban volt párszor kingston memoriám, az ssd-vel sem volt bajom.
Szerintem azt gondolod, hogy hazudo, abban, hogy nekem nem a lassabb változatom van. Te dolgot, mit hiszel és mit nem :)
Annó megosztottam pár eredményt és azok szerint nem a lassabb változatom volt. Most nem keresem elő, de az SSD topicba találod ha tényleg a végére szeretnél járni a dolognak :)

[ Szerkesztve ]

(#19) FlashLed

FlashLed
(senior tag)

Az ára igen jó, a teljesítmeény chh. Inkább használható mint jó. Az élettartama erdekelne, a valós. Van egy 120as meg sata3 a300 azt hoszem az mar 4. Eves es tokely, bar agyon használva nincs. M2 nel a melegedes mennyire okoz(hat) problemat?

The Mechanic

(#20) Duree

Duree
(PH! kedvence)

Jó volt látni ezt a tesztet,nem rossz de ezért elmarad attól amire egy NVMe képes, cserébe az ára is barátságos.

Notebook javítás alaplap szinten, csatlakozók , chipset , smd csere. Kijelző és káva javítás, csere

(#21) Viktor77 válasza idegen lény (#11) üzenetére

Viktor77
(Jómunkásember)

Vagy mint a GTX1080?

(#22) BBencK válasza FlashLed (#19) üzenetére

BBencK
(lelkes újonc)

Attól függ, hogy PCIe vagy SATA.

(#23) idegen lény válasza Viktor77 (#21) üzenetére

idegen lény
(őstag)

Ezreshez közeli számokra gondoltam. Nem mondom, hogy kristálytiszta logika alapján, csak ez az érzésem. :)

[ Szerkesztve ]

(#24) avman válasza csicso82 (#17) üzenetére

avman
(PH! addikt)

sehol nem olvasni tömeges elhullásról, egyszerűen olcsóbbított anno menet közben a gyártó, aztán így ár érték arányát tekintve picivel többért jobbat lehetett venni.
a fórumos összefoglaló, szubjektív szentírásokat meg hagyjuk. értelmes ember a legtöbbet köbgyök alá veszi.

[ Szerkesztve ]

Caedite eos. Novit enim Dominus qui sunt eius.

(#25) Dtomka válasza csicso82 (#17) üzenetére

Dtomka
(PH! addikt)

Nem voltam rest visszakeresni, ime az általam futtatott teszteredmény:
(#11876) Dtomka

és a termék leírásában látható írás\olvasás érték:

[ Szerkesztve ]

(#26) nemlehet válasza Dtomka (#25) üzenetére

nemlehet
(őstag)

Akinek a lassabb volt annak sajnos a 200-at karcolgatta alulról. Szóval megértem a sirámot és a rossz szájízt akik nem az elején vettek. Amúgy szerintem ez elég féreg dolog volt a Kingston-tól, mert simán megtehették volna, hogy valami egyértelmű jelöléssel hozzák forgalomba. Így az első tesztek jók voltak, aztán a revízióról aki nem olvas fórumokat nem értesült, csak nem értette az övé miért nem hozza...

Nokia 3310->3410->3100->6500 Slide(RiP Nokia)->Acer Liquid Metal ->Xiaomi Hongmi-> Xiaomi Redmi Note 3

(#27) idegen lény válasza nemlehet (#26) üzenetére

idegen lény
(őstag)

Éppen ezért nem játszhatják el újra a becsületüket. Kaptak akkor érte eleget. Vajon hányan vitték vissza nekik, fizettették vissza velük, mennyi reklamációt kellett kezelniük? :F Csak tanultak belőle...

[ Szerkesztve ]

(#28) Dtomka válasza nemlehet (#26) üzenetére

Dtomka
(PH! addikt)

Így van, hibáztak hisz tettek volna melé egy LE, vagy bármit ami a gyengébb teljesítményre utal.

(#27) idegen lény
Teljes mértékben 1etértek. Ezért merem megkockáztatni, hogy a 970 evo helyett ezt fogom venni, ősszel :)
Tudom lassabb mint a konkurencia terméke, de a jelenleginél 2x nagyobb és 2x gyorsabb lesz, ami nekem elég . :)

(#29) bulbaa válasza palacsa (#10) üzenetére

bulbaa
(kvázi-tag)

Nekem teljesen pozitív tapasztalatom van a V200-zal. Már 6 éve megvan, minimum átlagos terhelésnek van kitéve és hibátlanul működik. Én is olvastam hogy mindent ajánlottak csak ezt nem, de eredetileg laptopba kellett és csak ez volt amelyik 100%-ra belefér ezért -elsősorban kényszerűségből- ilyet vettem. Kicsit féltem, de nálam bizonyított.
Nyilván nem alaptalanul írták amit írtak, de az az érzésem, hogy picit túl lett tolva a dolog.

(#30) Synthwave válasza ->Raizen<- (#8) üzenetére

Synthwave
(HÁZIGAZDA)

Köszi.

-----------------------------------------------------------

(#16) nyakdam: Neked is.

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx & Glide 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#31) Synthwave válasza Nagya21 (#15) üzenetére

Synthwave
(HÁZIGAZDA)

Maximum HHHL-es PCIe beépítőkártyával (2-3-4 ezer pénz), némileg visszafogottabb sebességek mellett (a PCIe 2.0-ád miatt).

Szerintem inkább SATA3-as SSD-ben gondolkodj, vagy cserélj lapot.

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx & Glide 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#32) mikej95

mikej95
(fanatikus tag)

Talán nem játsszák el megint, amit a V300-al műveltek. Aztán ki tudja. Szerencse RAM-mal nem nagyon lehet ilyet művelni.

Azt viszont nem tudják, hogy mi nem tudjuk azt, amiről ők úgy tudják, hogy tudjuk.'

(#33) Williams

Williams
(fanatikus tag)

Sziasztok!
Miből lehet tudni, hogy melyik a herélt V300-as?
Köszönöm!

(#34) Synthwave válasza Williams (#33) üzenetére

Synthwave
(HÁZIGAZDA)

Zsír házad van. :))

(#35) Synthwave válasza idegen lény (#11) üzenetére

Synthwave
(HÁZIGAZDA)

Annyi.

(#36) idegen lény válasza Synthwave (#35) üzenetére

idegen lény
(őstag)

:R Kár, hogy csak M.2-es lapokhoz jó. A 960 GB-os meg aránytalanul drágább a többinél.

[ Szerkesztve ]

(#37) Synthwave válasza idegen lény (#36) üzenetére

Synthwave
(HÁZIGAZDA)

3rd party HHHL-es beépítésre még így is van lehetőség - bár célszerű, ha a lap vonatkozó PCIe slotja 3.0-ás.

(#38) SkS7891 válasza Synthwave (#37) üzenetére

SkS7891
(kvázi-tag)

H97-es lapomban sem volt m.2 slot, ezért vettem ezeket:

adapter
heatsink
6000ft.

(#39) Dtomka válasza Williams (#33) üzenetére

Dtomka
(PH! addikt)

Itt az ominózus eset:
An Update to Kingston SSDNow V300 A Switch to Slower Micron NAND

Abból hogy gyengébben szerepel a tesztekben mint amit én fentebb megosztottam. :)

Very slow Kingston SSD
Kingston V300 Help!

De fontos, hogy 0fill legyen kiválasztva!

[ Szerkesztve ]

(#40) BlindMind válasza Nagya21 (#15) üzenetére

BlindMind
(lelkes újonc)

Nekem 990es lapom van szóval kb egy csónakban evezünk, én is gondolkodtam m2-esben bővítő kártyán keresztül belerakni a baj csaj az hogy nem minden BIOS hajlandó boot opcióként látni a bővítőkártyás m2-est!
Ezért néhány lapnál MOD-olt Bios-kell hogy menjen, szerintem jobban jársz egy gyorsabb SATA3-al (pl samsung Evo)

(#41) IgnisFatuus válasza BlindMind (#40) üzenetére

IgnisFatuus
(fanatikus tag)

Hajrá!
A SATA maradjon meg a HDD-knek, az SSD-k legyenek gyorsak, olcsók és M.2-esek! :)
Ha jól terjed a dolog, akkor lesznek reményeim szerint több PIC-E sávot kezelő lapok, több 8 sávot használó M.2 foglalattal!

i7 8700K@5000, Asus ROG Strix Z370-H, 32GB HyperX Predator 3600MHz, 500GB Samsung 970 Pro M2, Zotac 1080Ti AMP! Extreme, Asus Xonar DX, AOC AG271QG, HyperX Cloud, Ozone Strike Pro, Sharkoon Skiller

(#42) Robi BALBOA

Robi BALBOA
(őstag)

Szerintem meg egy kifejezetten rossz ár/érték arányú ssd ez.
A 960evo 1tb-os 106k, ebből pedig a 960gb-os 88k.

Ennek(960gb-os) igazából max 65-70k-nak kellene lennie.

Tuning mindenek felett! Legjobb a Legrosszabb! by Karesz:) , Én: és mivel iszod a Vodkát Karesz? Karesz: Hát,Ö?!?> Haverokkal!:) , Nem az a lényeg honnan jössz, hanem, hogy mit ISZOL!!! by-Bekő Lacika-

(#43) Williams válasza Synthwave (#34) üzenetére

Williams
(fanatikus tag)

Nem jobb, mint a Tiéd! :C

(#44) Synthwave válasza Williams (#43) üzenetére

Synthwave
(HÁZIGAZDA)

:))

(#45) Dtomka

Dtomka
(PH! addikt)

Akinek nem támogatja az M.2 -est a lapja, annak jó hír lehet.
M.2-ES SSD-KET FOGADNAK A GIGABYTE ÚJ BŐVÍTŐKÁRTYÁI

(#46) Synthwave válasza Dtomka (#45) üzenetére

Synthwave
(HÁZIGAZDA)

HHHL-es beépítők már régóta vannak, ezekhez a Gigákhoz meg akinek megvan a szükséges PCIe sávszél, szinte tuti, hogy olyan lapjuk van, amin már akad M.2 slot is - vagy nem használnak PCIe VGA-t.

[ Szerkesztve ]

(#47) bazsi83vp

bazsi83vp
(senior tag)

Egy SSD legyen gyors, olcsó és nagy. A vevő a háromból kettőt választhat.

A lapcsalád ávósának nem tetszik a tényszerű kritikus aláírás... :D

(#48) simonzé

simonzé
(PH! addikt)

"Górcső" alá vettétek?

A "górcső" kifejezés egy picit idejétmúlt, a 'mikroszkóp' magyarítás után meghonosításra szánt, de extrém idióta hangzása miatt kihalásra ítélt változata. Pont úgy, mint ahogy a "lábtyű", és az "üstöllést" kifejezések.

I don't fit in. I fit out.

(#49) Synthwave válasza simonzé (#48) üzenetére

Synthwave
(HÁZIGAZDA)

Szeretjük a górcsövet. Meg az archaizálást.

Meg is kötöm a nyaktekerészeti mellfekvencemet. :DD

(#50) idegen lény válasza simonzé (#48) üzenetére

idegen lény
(őstag)

Mégis meghonosodott ez a kifejezés. Senki sem mondja úgy, hogy mikroszkóp alá vettük. Semmi baj sincs vele, csak gazdagítja egyre szegényedő nyelvünket.

(#47) bazsi83vp Ez jó! :C És milyen igaz!

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2018 PROHARDVER Informatikai Kft.