Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • DraXoN

    addikt

    LOGOUT blog

    válasz effendi2 #22 üzenetére

    ááá ugyan az almások úgy se találják meg azt a gyárat ahol ezt majd gyártják... ráadásul egy hét múlva vagy 3 másik gyárban is sorozatban gyártják majd a konkurens kínai gyárak..

    egyébként 110dollár körül láttam tegnap ilyen procis (1,5Ghz órajelen járatva, 512MB memória, android 4.0, kapacitív kijelző, beépített 3g modem) holmit (HYUNDAI A7 néven járkál a weben).

    Szerk: nézem volt korábban hír a hyundairól a PH-n is, de a hírben szerepő áron max kínában kapni meg.. 110ért viszont tényleg van: a cikk

    egyébként én egy televízióra köthető típusra vágyom, amihez hozzácsatolhatok egy USB-s kontrollert és valami jó kis nes/snes (meg másféle) emulátort rádobhatnék... a többit gondolom már nem nehéz kitalálni :) ... sajnos nem tudom a jelenlegi felhozatal, hogy áll ez ügyben, elvileg android 2.3tól az usb-s eszközök kezelése megoldott telefonokon, tableteken, de tv-s androidos kütyünél nem tudom megy-e és kellő infó nélkül nem akarok csak úgy beleugrani ebbe..

    [ Szerkesztve ]

    The human head cannot turn 360 degrees... || Ryzen 7 5700X; RX580 8G; 64GB; 2TB + 240GB + 2TB || Samsung Galaxy Z Flip 5

Új hozzászólás Aktív témák