Hirdetés

2019. augusztus 22., csütörtök

(#1) Male

Male
(veterán)

"a vállalat kifejezetten az új generációs GeForce GTX 470 és 480 jelzésű versenyzőkhöz ajánlja az újdonságokat"

Ahhoz nagyon jól jönnek a 18A-es ágankénti limitek :U

\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\ ALLEZ AMÉLIE!!! //////////////////////////////////////////// Forex programozás: https://forex.kismunka.hu - Webfejlesztés: https://ozweb.hu

(#2) MZsoltee

MZsoltee
(veterán)

Sparkle imádom egyszer csinálok majd egy "Sparkle vérpistike" konfigot! Remélem lesz a nv400-as sorozatból is ddr2-es változat amin legalább 2-de inkább 3 vagy 4 gb memória lesz. Csak azt nem értem hogyan maradhat életben ez a cég? :S

6db 12V-os ág és nem modurális? :F :Y Ja és 3 floppy csati: Floppy Tri SLi a népnek! :C

[ Szerkesztve ]

A tökéletes nő süketnéma, nimfomániás, és az apjának kocsmája van.

(#3) Dr. Romano

Dr. Romano
(veterán)

Szerintem a vezérlő ebben a tápban kapott némi GDDR2 memóriát is :D

[ Szerkesztve ]

Ez....e...ee...ez egy.... ez egy FOTEL???

(#4) luw2win válasza MZsoltee (#2) üzenetére

luw2win
(őstag)

Nagy az isten állatkertje :U
Meg persze az eladó, aki csak a gigákat meséli a vásárlónak

.“Azért nem jut olyan sok ember sehova az életben, mert a hátsó kertben keresgélik a négylevelű lóheréket.”

(#5) Duree

Duree
(veterán)

Hát a konkurensekhez képest valóban olcsók ezek a tápok.
Ahogy elnézem az Nvidia kártyáit szükség is lesz rá hamarosan

Notebook javítás alaplap szinten, csatlakozók , chipset , smd csere. Kijelző és káva javítás, csere

(#6) Mr.Csizmás válasza MZsoltee (#2) üzenetére

Mr.Csizmás
(félisten)

Csak azt nem értem hogyan maradhat életben ez a cég? :S

A DDR2 aranyat ér :D

már csak sparkle ház hiányzik az über sparkle confighoz :U (sparkle vinyót inkább nem kérek, mert DDR2 chipekkel lesz kitömve :DDD)

[ Szerkesztve ]

| Cicu & Cica VI | id: fritzkandur (#2997 Bnet) | 3D nyomtatás -> http://bit.do/fliccprint

(#7) Móci válasza MZsoltee (#2) üzenetére

Móci
(addikt)

Egész nap a nyenyi programokat nyüstölném a három floppin! :C

Kandúr: szerintem sincs annál jobb befektetés! :D

[ Szerkesztve ]

"...In a struggle to be happy and free, swimming in a primitive sea..."

(#8) iSonic

iSonic
(addikt)

Aki egy ilyen tápot vesz, az vehet is mellé két GTX480-at :P

(#9) Isee

Isee
(senior tag)

Lehet hülyeséget kérdezek, de a Sparkle-nak mindig is a lila volt a fő-színe? :DDD

Nem mintha nem lenne mindegy milyen színű lapátok keverik a hőt, de akkor is furcsán néz ki :U

"...But, before your President decides, please ask him this: What if we leave... and you're wrong?" (Optimus Prime ~ TF2)

(#10) Quan-Chi

Quan-Chi
(őstag)

nem igazán volt a szívem csücske soha a Sparkle ... ezek a tápok se igazán izgattak fel ;] na meg h minek hozzá játék ? aki meg akarja venni játék nélkül is megfogja, aki meg nem akarja meg venni játékok tömkelegével se fogja :K

kajaidőben kérem ne zavarjanak! 8:00-22:00

(#11) Móci válasza Isee (#9) üzenetére

Móci
(addikt)

Rózsaszín jobb lenne?

"...In a struggle to be happy and free, swimming in a primitive sea..."

(#12) bartucc

bartucc
(addikt)

Ez kell a népnek :W

luw2win: rokonok, haverok ha kérdik milyen vga-m van, nem az a lényeg hogy 9600GT, hanem hogy hány megás? :(

[ Szerkesztve ]

"Azért jó tengerparton lakni, mert akkor csak három oldalról van hülyékkel körülvéve az ember." //Galla Miklós//

(#13) mang0o0 válasza Quan-Chi (#10) üzenetére

mang0o0
(tag)

Azért egy gesztusnak jó. Aki megveszi az örül neki:D

(#14) Probber

Probber
(őstag)

"a vállalat kifejezetten az új generációs GeForce GTX 470 és 480 jelzésű versenyzőkhöz ajánlja az újdonságokat" - na de mégis hányhoz? Háromhoz egybekötve? Nem tudom mi értelme ezeknek a kilowattos tápoknak.
Max. az ultratunereknek jó az ilyen.
Egy átlagfelhasználó ezt semmiképp nem használja ki.
Esetleg ha valaki erről működteti a hifi-t, házimozit és a tv-t is. :DDD

[ Szerkesztve ]

"Rendben, mi a munka? Reklám! Egy kelet-európai üditőnek amit Splort-nak hívnak. A világ első cékla ízű kólája!"

(#15) Silentfrog

Silentfrog
(veterán)

Perverz vagyok? Nekem tetszik! :DDD

(#16) ServerWorks

ServerWorks
(tag)

komolyabb intel vagy amd alaplapot hogy kössön rá az ember, amikor ott megöveteli a szabvány a 24pin ATX 8pin EPS és 4pin 12V csatlakozókat? sehogy... vagy max. valami kókány átalakitóval molexröl! :U gratula :W ... az ágankénti limit meg aztán eléggé lekorlátozza, ilyen alapon lehetne 2kW-os is 400W-os csatlakozóval... áganként 10A tudással :(

(#17) bartucc válasza ServerWorks (#16) üzenetére

bartucc
(addikt)

Ennyiért ez jár:D

"Azért jó tengerparton lakni, mert akkor csak három oldalról van hülyékkel körülvéve az ember." //Galla Miklós//

(#18) Quan-Chi válasza mang0o0 (#13) üzenetére

Quan-Chi
(őstag)

de ez nem gesztus, azt ugyan úgy kifizeted mikor megveszed ! régen volt divat hogy a felső kategóriás VGA-k hoz 10-15 eredeti játékot adtak ! pedig én megvettem volna simán anélkül is 20%-al olcsóbban ! mondjuk a mostani még rosszabb , ugyan olyan drágák a kártyák és egy szép dobozon kívül nem sok minden jár hozzá :(((

(#19) Duracellm... válasza Duree (#5) üzenetére

Duracellm...
(veterán)

"Hát a konkurensekhez képest valóban olcsók ezek a tápok."

lehet hogy olcsó de nem tudja azt ami rá van írva max. 1 percig... aztán jön a füst vagy lekapcsol.

a Corsair hx1000W már bizonyított és nem drágább ennél, nézz körül külföldi oldalakon szinte csak ilyet látni mert "olcsó" és "jó".

2x40A-es 12V-os ággal (van benne 2darab 500W-os táp!!!)

[ Szerkesztve ]

(#20) bocsika válasza MZsoltee (#2) üzenetére

bocsika
(aktív tag)

A Floppy Tri SLi-n nagyot röhögtem. :))
Kicsi ez a táp, még hegeszteni sem lehet vele.

(#21) Angel1981 válasza Male (#1) üzenetére

Angel1981
(veterán)

Magam is az egyedülálló 12V-os ág híve vagyok, de nem hiszem, hogy ez 18A-s limit problémát jelentene. Azért tesztelik ezeket a tápokat az említett kártyákkal.

(#22) ^Clown

^Clown
(veterán)

Látom a GDDR2 poént már lelőttétek, fenébe :DDD

(#23) szuper-t

szuper-t
(őstag)

Fúúú na erre még mit lehetne tronfolni?:F
Gagyi és kész:D

(#24) bartucc válasza Angel1981 (#21) üzenetére

bartucc
(addikt)

216W azért elég sok mindenre elég...(egy GTX meg úgy sem egy ágról megy, felesleges aggódni)

(#25) Angel1981 válasza bartucc (#24) üzenetére

Angel1981
(veterán)

Nem én "aggódom", hanem Male! :)

[ Szerkesztve ]

(#26) MMIX

MMIX
(addikt)

sparkle-usa.com: [link]
SPARKLE GW‐EPS1000DA (90+) GOLD CLASS (PDF) [link]
SPARKLE GW‐EPS1250DA (90+) GOLD CLASS (PDF) [link]
E203359 CHINA GREAT-WALL COMPUTER SHENZHEN CO LTD [link]
Thinkcomputers.org Sparkle Gold Class 1250W Modular Power Supply Review: [link]

(#27) Badman 4ever válasza MZsoltee (#2) üzenetére

Badman 4ever
(őstag)

Dehogy Floppy Tri SLI, hanem Floppy RAID! Így már elérhető a 90 KB/s-os csúcssebesség. :DDD

(#28) Ste válasza ^Clown (#22) üzenetére

Ste
(addikt)

:D
Gondolj bele, hogy lehetne a tápra is tuning funkciót rakni, pl amikor nagyon teker a rendszer a már feljebb említett floppy tri sli és gef2 mx400-as quad sli alatt, akkor a táp ezt érzékelvén (amikor a fogyasztási szint jelen esetben eléri az 50W-ot) akkor a venti led-je vörösre vált. Ezeket akár profilokba is elmenthetnéd a tápban tárolt ddr2-e memóriába (persze lesz mellette egy akku is, hogy nehogy elfelejtse a beállított profilokat).

(#29) bartucc válasza Badman 4ever (#27) üzenetére

bartucc
(addikt)

Kérdés, hány Floppy csatlakozó van egyáltalán rajta? :)

(#30) Badman 4ever válasza bartucc (#29) üzenetére

Badman 4ever
(őstag)

Csomagolnak mellé biztos Floppy RAID vezérlőt, de abból is ISA-sat. :DDD

(#31) ^Clown válasza Ste (#28) üzenetére

^Clown
(veterán)

:)) :C

(#32) Badman 4ever válasza Badman 4ever (#30) üzenetére

Badman 4ever
(őstag)

Erről kapásból ez ugrott be: Klikk! :DDD

(#33) Duracellm...

Duracellm...
(veterán)

Nem tudom mi ez a hatalmas pörgés a floppy csatlakozóval, arra nem csak floppy-t lehet rádugni... :DDD

[ Szerkesztve ]

(#34) malwy

malwy
(senior tag)

Miért nem a játékokhoz adják ajándékba a tápot?:D

(#35) Male válasza bartucc (#24) üzenetére

Male
(veterán)

....Igen, Angel1981 jól mondja, én aggódtam... bár az túlzás, hogy aggódtam mert se ilyen tápom, se GTX480-am nem lesz soha :)

Amikhez ajánlják, abból 1db többet eszik, mint ennek egy ága. Ok, két csati van rajta, és így két ágra kötöd... de ez akkor is gáz szerintem.... legalább ne írnák oda, hogy külön ehhez ajánlják.

\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\ ALLEZ AMÉLIE!!! //////////////////////////////////////////// Forex programozás: https://forex.kismunka.hu - Webfejlesztés: https://ozweb.hu

(#36) sp@rtan

sp@rtan
(senior tag)

Ez elbír két DDR2 2GB-os GT220al? :DDD

(#37) Quan-Chi válasza MMIX (#26) üzenetére

Quan-Chi
(őstag)

ezek alapján annyira nem is rosszak ... bár én maradnék a jól bevált Asus és Corsair tápoknál :C

(#38) proci985

proci985
(MODERÁTOR)

akkor most rontanám el mindenki kedvét:

az 1250es biztosan moduláris. nem teljesen, de moduláris. van 20pines meg 8 pines is rajta. ha nem lenne, szabványos se lenne.

a három floppy csak addig nevetséges, amíg az embernek nem kell két szabályozópanel és egy floppy fixen a gépbe (utóbbi pl azért, mert rendszeresen floppyról szeret biost piszkálni). a célra egyik legjobb (6 venti 15Ws határral, potis, tehát manuális vezérlésre remek mert vakon lehet beállítani) szabályozó a Zalman MFC1 plus, amin micsoda meglepetés, floppycsati van. egyébként meg mint mondtam, moduláris.

egyébként meg 6 ág van. lehet, hogy egyenként csak 20At bírnak, de annyi egy Ferminek is elégnek kell lennie (a lapból is be lehet ám kajálni 75/150Wot). ilyen alapon kéretném az FSP Everestek kiröhögését is, ott van a 400as táp négy 12es ággal, milyenmár (holott az még remek is, a 600+os tesóival ellentétben). deazértoknak, p35ön (pciE1.1, 75W max): 150W a nyolcpinesről, 75W a másik ágon lógó hatpinesről, máris nem lehet probléma a túlvédelemmel.

kinézetre szvsz ronda, de az kit érdekel. a kérdés, hogy mennyit tud ténylegesen leadni. az meg az OEMen múlik, nem a Sparklen.

[ Szerkesztve ]

The first rule of tautology club is the first rule of tautology club. // Social justice in lagom amount.

(#39) D1Rect

D1Rect
(félisten)

"A Sparkle eddig a különleges grafikus kártyáiról volt híres".
:DDD

(#28) Ste: :DDD :DDD :DDD

"Sok hűhó semmiért, lehetne mondani, de egy tetszett pecséttel azért értékelem a mérnökök igyekezetét. Még akkor is, ha a Galaxy Note-tal nem sikerült kategóriát teremteniük. " - 2011

(#40) Quan-Chi válasza D1Rect (#39) üzenetére

Quan-Chi
(őstag)

kinek mit jelent a "különleges" szó ;]
nekem pl egy XGI Volari Duo számít különlegesnek ! vagy a tömeg cuccok közül egy Hercules 9800XT vagy 9800pro de egy Sparkle csodát sose tartottam annak ;]

(#41) Asador

Asador
(tag)

Lehet floppyn adják hozzá a játékot, éshát egyszerre 3 meghajtóról talán hamarabb felmegy... :)

Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.