Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Synthwave

    HÁZIGAZDA

    válasz vlevi #18 üzenetére

    Értem a racionalizálásod, de ezzel szerintem egy igen szűk rétegbe tartozol. Itt a lineáris kapcsolóknál inkább gépelésnél esik meg egy-két baki, mikor az ujjamat pihentetem egy gombon, és az aktuálódik (jellemzően az "e"), de az biztos, hogy játék során az ujjízületeim megköszönték a Redre váltást, ahogy a rövidebb billentyűutat is.

    Amúgy jó kis bill a Gram Spectrum, nekem is van egy redes TKL. Igazából csak két problémám van vele; az egyik, hogy nem szeresse, ha úgy húzzák ki a gépből, ha az még megy (utána egy Canossa-járás, hogy újra felismerje a vas), a másik meg a PBT kupakok hiánya, ami utólag sem igazán orvosolható (legalábbis nem találtam hozzá szettet).

    Ja, meg a kábele olyan, mint az acélsodrony, de ezt nem egy nagy was is das lecserélni; nálam megkapta a G-Wolves Hati S egyik microUSB/USB madzagját, aztán kalap, kabát.

    SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

Új hozzászólás Aktív témák