Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mckay

    aktív tag

    válasz stratova #12 üzenetére

    szuper hír
    és a fórum is hasznos hozzá

    szóval oké,
    - nem elírás, vagyis az Intelnél nem vezetnek ki, hanem csak továbbra is be (méghozzá a C0-t)
    - nem elírás, vagyis az AM1 tényleg új (és talán nem csak kabini)

    de mikor???????????
    olvasom itt PH-n a jobbnál jobb híreket, aztán a nagykerekben meg semmi, még hónapokkal később sem
    és ez megy évek óta
    nem lehetne a híreket a magyar piacra igazítani? akkor már inkább ne is írjátok meg, ha úgyse lehet majd kapni
    :O

    persze időtöltésnek jó, és örülök hogy megint akadt egy apropó, hogy arról beszélgessünk, hogy merre megy a hajó, és hogy az AMD lemarad-e róla vagy sem
    de a kis boltomban ezeket az infókat (amiket munkaidőben szívok magamba) nem tudom pénzre váltani
    a disztribnél ugyanis semmi ilyesmi nem volt, és fogadjunk, hogy nem is lesz
    márpedig ha nem tudom a polcra tenni, akkor halott infó, nem hoz nekem profitot

    stratova,
    persze, azért köszi a képet, csak hát pont a képeid miatt jött le végleg az ékszíj nálam
    merthogy ezek szerint ilyent is árulhatnék vagy fél éve, ha nem Magyarországon lenne a boltom:
    http://www.anandtech.com/show/7011/computex-2013-kabini-in-a-brix-haswell-too

    mintahogy az elmúlt hónapokban a PH-n olvasott 2-4 magos ITX lapokat sem látni a nagykerekben, hát még a Thin ITX lapokat!
    de ha látnánk is, fadobozba rakjam őket?

    szóval remek, ezt is megtudtam, valahol létezik AM1

    bocs, troll voltam, de persze nem rátok haragszom, és igazából még csak nem is a PH-ra

    megpróbálok egy hétig nem kattintani

Új hozzászólás Aktív témák