Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • peti85

    senior tag

    Nekem nVidia SHIELD TV van, elégedett vagyok az AndroidTV-vel. Jó lenne ha minden androidos alkalmazást lehetne futtatni rajta, de ez egyik "okosTV-s" rendszerre sem igaz, hogy minden elérhető. AndroidTV-re viszont tudok akár külső forrásból (apk) telepíteni nem hivatalos megoldásokat. Pl. reklámmentes Youtube. Nagyon ritkán kellett eddig újraindítani. Kodi, Smart Youtube és Spotify amire elsődlegesen használom. De volt már HBO GO és Netflix is rajta, egyikkel sem volt gondom. Ráadásul Shield TV-n megoldható a kadenciahelyes lejátszás is. A 2019-es verzió meg állítólag tényleg nagyon hatásos 4K felskálázást is tud. Nem olcsó, de rendes hardverrel életképes ez a platform. Az nVidia meg valós supportot nyújt. Nekem a 2015-ös verzió van, ami a mai napig megkap minden frissítést, egyedül a 4K felskálázás hiányzik belőle, ami hardveres korlát miatt van.

    HP Elitebook 8560w DreamColor | Realme GT Master Edition | Samsung Watch 5 Pro | Panasonic P50S10E | nVIDIA SHIELD TV 2015 | Polk MagniFi MAX

Új hozzászólás Aktív témák