Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • FEDman

    addikt

    Nem tudom ki hogy van vele, de én ezen az Eos100D-n azóta röhögök mióta csak először megláttam.
    Mintha csak a Canonnál úgy gondolták volna, az eddigi belépő DSLR vázainknak eddig túl jó fogása volt, faragjunk hát le még egy kicsit abból a markolatból. :DDD

    Sok helyen olvasom, hogy igazából ez az igazi válasza a Canonnak a mirrorless gépekre, hát én nem tudom..

    Persze méretre nagyságrendileg akkora, mint egy Pana G5, no de mindezt milyen áron? Egy FF DSLR méretű EVF helyett kínál pici gagyi sötét optikai keresőt, igencsak kezdetleges hybrid AF rendszerrel.
    Ami a méretet illeti pedig a váz pici, no de tükörakna miatt a váz vastagága és a hozzá tartozó obik mérete mit sem változott. Ha lehet így az eddigiekhez képest még aránytalanabb lett az összkép.

    A DSLR vázaknak bizonyos területeken a mai napig megvan a maga létjogosultsága, ezt egy pillanatig nem kérdőjelezem meg. Ellenben szerintem egy szint alatt az ilyen Eos100D féle DSLR vázak inkább csak arra jók, hogy tökéletesen szemléltessék miért is jobb egy mirrorless rendszer. :U

Új hozzászólás Aktív témák