Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • fatpingvin

    őstag

    válasz Kansas #16 üzenetére

    szerintem te nem vagy naprakész. ahogy néztem ebben valami Samsung SoC van meg asszem egy giga RAM. ez még csak maga a rendszer, a képmegjelenítő jobb híján GPU-nak fogom nevezni ugyancsak fel van szerelve három memóriamudullal, ezeken nem találtam méretet.

    a motivációkat illetően szerintem némileg elbeszélünk egymás mellett. kelleni pl a DVB dekóder soha nem fog (nincs tévé előfizetésem, nem is lesz és amúgy is van PC-s dekóderkártyám hozzá) a benne lévő ARM alapú számítógépet ellenben nagyon szívesen használnám normálisan csak ugye a gyári fimware-el elég nehéz (értsd nem lehet). a DVB dekóder ennek megfelelően kizárólag mint potenciális hibaforrás játszik, az oprendszerével kapcsolatos álláspontomat meg szerintem érted.

    ami az árát illeti, 70 forintomba és két órányi munkámba került (pároméktól kaptam mondván hogy tönkrement és nem fogják másodszor is szervizeltetni. kiégett a háttérvilágítás, egy darab LED cseréje megoldotta... vissza meg nem kellett nekik.)

    A tipikus munkafolyamat legjobb tesztszimulációja a tipikus munkafolyamat. A "napi anti-corporate hsz"-ok felelőse :)

Új hozzászólás Aktív témák