Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Tigerclaw

    nagyúr

    Szerintem tavasszal vagy nyaron johet egy uj Air es Pro, de nem hiszem, hogy uj chip erkezne. Szukseg nincs ra, tekintve hogy a kozeleben nincsenek a konkurens Intel, AMD, Qualcomm chipek az alap M1-hez, abban a fogyasztasi keretben.

    Persze mivel az Apple a legtobb eszkozet a sajat korabbi vasarloinak adja el, igy az egyertelmu hogy 1-2 evente fel kell mutatniuk valamit, amivel uj vasarlasra tudja kesztetni azokat is akik 2-3 even belul mar vasaroltak toluk. Szoval nem csak az szamit, hogy egyeduralkodo a szegmensben, hanem az is hogy komolyan megerzi a bevetelekben, ha hatradolnek csak azert mert a konkurensek messze lemaradtak. Nem azokkal versenyez, hanem sajat magaval.

    Viszont ehhez nem kell uj APU, meg rancfelvarrt sem, megha az a specialitasuk. Lehet hogy vegre atternek a 14 inches kijelzokre, vagy lesz beepitett 4-5G-s kommunikacio, esetleg jobb webkamera. Azt ketlem, hogy arat csokkentenek, ahogy azt is, hogy esetleg az tarhely 512GB-rol indulna.

    Szerintem maradnak az arak es jonnek a 14 inches utodok.

    A Mac Pro utodja helyett szerintem johet egy iMac Pro 1 vagy 2 M1 Max chipre epitve, vagy egyszeruen csak jon egy nagyobb iMac 1db M1 Max-al.

    Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.

  • Tigerclaw

    nagyúr

    válasz Brett001 #30 üzenetére

    A Macbook Air-tol es a Mac Mini-tol mar nem lepnek lentebb az arban a versenykepesseg fele, de amugy mindketto sokkal versenykepesebb mint gondolna a tobbseg, csak mivel meg sosem probalta, sosem hasznalta, nem erti miert dragabb kicsivel.

    Ha nem kell az x86 kompatibilitas, szerintem nincs versenykepes alternativaja a Macbook Air-nek. A hasonlo szintu ultrabookok mind dragabbak.

    Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.

  • Tigerclaw

    nagyúr

    válasz fatpingvin #32 üzenetére

    A hibabejelentesek tobbseget az Apple egyszeruen ignoralja :DDD :W, szoval parszazezer panaszkodo ugyfeltol meg nyugodtan alszanak.

    Viszont amugy szerintem a home userek 90%-nak tokeletes lenne a Mac, mind az OS, mind a hardver tekinteteben. A jot nagyon hamar meglehet szokni. Oszinten szolva en a Mac -et minosegibbnek tartom, mint az iOS vonalat, hiaba az utobbi hozza a nagy let.

    Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.

Új hozzászólás Aktív témák