Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ANT81

    csendes tag

    válasz Syl #49 üzenetére

    Biztos velem van baj, elvégre 20 windows és 4 év linux használat után elvárom, hogy egerészés, jobbklikelés és menübenkattintgatás helyett egyetlen billentyűkombinációval (cmd+tab) előtérbe kerüljön a keresett alkalmazás/ablak.

    Hogy oszinte legyek, igen :)
    Vagy ne hasznald a hide-ot + minimize-t, es ott lesz minden a cmd+tab-ra, ha a fenti megoldas nem fexik.
    Mondom, ha ebbe a gondba belefutok, hogy sok a nyitott program es az ablak, es mondjuk hide-oltam azt ami kene, akkor ez nalam ennyi: programra katt a dock-on, majd hot cornerre tolom az egeret....ez MAXIMUM 1,5 mp, de siman lehet hogy inkabb csak 1! Ez nalad mondjuk 10 futo programnal mennyi ido windows-on vagy linuxon ami miatt mac-en ez olyan gaz?
    Szoval csak ezert nem ertem a gondot (ennel meg a cmd+tab sem nagyon gyorsabb, foleg ha 8 program megy egyszere, es nem csak 2 kozott valtogatsz)... Minimize-ot meg akkor hasznalok, ha arra az ablakra tokre nem lesz szuksegem mostanaban...mint most, amikor 8 chrome ablak van a dock-on 1000+ tabbal... :) Masik 150-200 tab fent van...

    El tudom en fogadni ha valamit valaki mashogy szokott meg, es az ujra nehezen all at, azt is, ha lenyegesen gyorsabban meg lehet valamit csinalni, de akinek ez nem eleg gyors... :D

Új hozzászólás Aktív témák