Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • EyElEs?!

    tag

    válasz arn #24 üzenetére

    Én ágyba kényszerültem két hétre, és nem volt gépem (mindenhol van PC, ahol dolgozok, ezért eladtam az XPS-em).
    Itthonra vettem kb. fél éve nettó 200e-ért egy gépet + kaptam bele valami régi bányász kártyát, hát azt tudom mondani villám gyors, M2 SSD, legújabb gen i5 proc stbstbstb, most szerintem már 250 felett lenne.

    Erre megveszem a 8gb-os M1 MacBook Airt, hogy max visszaviszem ha jobban vagyok, értelmes gépet hasonló árban nem találtam.

    Erre basszus 2 hét alatt annyira megszoktam és megszerettem, hogy most rossz érzés visszaülni a gépemhez, pedig gyűlölök kis monitoron dolgozni, és ha valami kicsit is szaggat megőrülök... Konkrétan két monitorom van, egyik UW, de olyan szinten jól meg van csinálva a multitasking a Macen, hogy beszarás.

    Ja és youtube+Google sheets+excel+word+ ezer Safari oldal + pdfek egyszerre megnyitva. A kis gép még nem is melegszik, alig merül, néha akasztja meg a Google sheets 1-2 mp-re oda vissza ugrálásnál.
    Én még mindig azt mondom, hogy fekete mágia van a gépben, már a touchad "haptic feedbackje" is számomra felfoghatatlan.

    Nem tudom elképzelni, hogy mit tudhat majd az új laptop, ami miatt érdemes lenne váltani...
    Soha a büdös életben nem gondoltam volna, hogy nem sznob gyökérnek, hanem racionális embernek fogok nézni valakire, akinek egy MacBookja van...
    Mi jöhet még? Luivuttyon lesz az új Budmill táska?

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák