Hird​et​és​

2018. április 21., szombat

(#1) Kopi31415

Kopi31415
(PH! félisten)

Magyarul ezek csak herélt dokkolók, vagy inkább kibővített port replikátorok.

Part to Part | Status:122% completed | Estimated time remaining:1193hr 2min 30sec

(#2) derive válasza Kopi31415 (#1) üzenetére

derive
(senior tag)

+1 kulonosen az USBs verzio nevetseges. Kb egy powered usb hub VGA kimenettel. Belegondolni is rossz mire eleg ez a savszel 2 monitor+LAN+external HDD mellett. A TBs verzio mar baratibb, de macen kivul nemigen hallottam felole.

(#3) Bucsi13 válasza derive (#2) üzenetére

Bucsi13
(tag)

Amiről nem szól a cikk, hogy beszéltek az x70 szériás ThinkPadekről is, mindegyiken Thunderbolt csatival (is), azok mellé szánják elsősorban.

„Everything ends and it's always sad. But everything begins again and it's always happy. Be happy .”

(#4) Kopi31415 válasza Bucsi13 (#3) üzenetére

Kopi31415
(PH! félisten)

Viszont bekapcsolni, feléleszteni a dokkolóról nem lehet a notit, azt nem emeli meg a jobb hűtésért. Valamint kivenni is bonyolultabb. Masszív visszalépés, bár nem egyedi sajnos.

Part to Part | Status:122% completed | Estimated time remaining:1193hr 2min 30sec

(#5) cildren válasza Bucsi13 (#3) üzenetére

cildren
(fanatikus tag)

Igen illetve a már meglévő P50 illetve P70-es gépek mellé is használható lehet a Thunderbolt-os megoldás.

(#6) Bucsi13 válasza Kopi31415 (#4) üzenetére

Bucsi13
(tag)

Azt már a OneLink dokkolók sem tették meg sajnos.

„Everything ends and it's always sad. But everything begins again and it's always happy. Be happy .”

(#7) Dr. Akula

Dr. Akula
(PH! nagyúr)

Ma már ezt is dokkolónak lehet nevezni? Az "én időmben" még alapkövetelmény volt hozzá a dokkolás, azaz a notebook ráhelyezhetősége.

(#8) tserrof77

tserrof77
(senior tag)

Csatlakozom az előttem szólókhoz. Nekem is az a véleményem, hogy ez, így, ebben a formában érdekes és kicsit elizélt megoldás. A port replikátor nem egyenlő dokkoló. :U A cikkre kattintás előtt már kezdtem megörülni, hogy végre visszatérnek a régi, bevált dolgokhoz talán, de megint csak egy félig sikerült plusz doboz lett belőle. Bár a TB-s verziónak talán lesz értelme...

Két informatikus beszélget: Neked milyen hosszú volt az eddigi legjobb kapcsolatod? Válasz: 8Mbites DSL 2 év hűségnyilatkozattal :)) Laptopszerviz (is)

(#9) Alchemist válasza Dr. Akula (#7) üzenetére

Alchemist
(PH! addikt)

Sőt ha már itt tartunk, az izmosabb talán egy kisebb diszkrét grafikus kártya berakását is támogathatta volna.

Éppen olvasok egy érdekes könyvet az antigravitációról... képtelen vagyok lerakni.

(#10) moleculez válasza Alchemist (#9) üzenetére

moleculez
(PH! addikt)

Ennyi pénzért beleférhetett volna egy SSD is. De kinek mi, 200 dollárt pár csatiért...

"Nem vagyok pesszimista. Az nekem úgysem menne...a BUGOK átmenetiek de a FÍCS örök!!!" @abusalempictures

Copyright © 2000-2018 PROHARDVER Informatikai Kft.