Hirdetés

2017. június 29., csütörtök

(#1) Kopi31415

Kopi31415
(PH! félisten)

Magyarul ezek csak herélt dokkolók, vagy inkább kibővített port replikátorok.

Part to Part | Status:122% completed | Estimated time remaining:1193hr 2min 30sec

(#2) derive válasza Kopi31415 (#1) üzenetére

derive
(senior tag)

+1 kulonosen az USBs verzio nevetseges. Kb egy powered usb hub VGA kimenettel. Belegondolni is rossz mire eleg ez a savszel 2 monitor+LAN+external HDD mellett. A TBs verzio mar baratibb, de macen kivul nemigen hallottam felole.

(#3) Bucsi13 válasza derive (#2) üzenetére

Bucsi13
(tag)

Amiről nem szól a cikk, hogy beszéltek az x70 szériás ThinkPadekről is, mindegyiken Thunderbolt csatival (is), azok mellé szánják elsősorban.

„Lots of ways to help people. Sometimes heal patients; sometimes execute dangerous people. Either way helps.” –Mordin Solus, Mass Effect 2

(#4) Kopi31415 válasza Bucsi13 (#3) üzenetére

Kopi31415
(PH! félisten)

Viszont bekapcsolni, feléleszteni a dokkolóról nem lehet a notit, azt nem emeli meg a jobb hűtésért. Valamint kivenni is bonyolultabb. Masszív visszalépés, bár nem egyedi sajnos.

Part to Part | Status:122% completed | Estimated time remaining:1193hr 2min 30sec

(#5) cildren válasza Bucsi13 (#3) üzenetére

cildren
(fanatikus tag)

Igen illetve a már meglévő P50 illetve P70-es gépek mellé is használható lehet a Thunderbolt-os megoldás.

Hirdetéseim: http://tinyurl.com/nwezajo

(#6) Bucsi13 válasza Kopi31415 (#4) üzenetére

Bucsi13
(tag)

Azt már a OneLink dokkolók sem tették meg sajnos.

„Lots of ways to help people. Sometimes heal patients; sometimes execute dangerous people. Either way helps.” –Mordin Solus, Mass Effect 2

(#7) Dr. Akula

Dr. Akula
(PH! nagyúr)

Ma már ezt is dokkolónak lehet nevezni? Az "én időmben" még alapkövetelmény volt hozzá a dokkolás, azaz a notebook ráhelyezhetősége.

PS4 - Samsung S7 Edge - Fujitsu Lifebook E736 - i7-5930K, 32GB DDR4, MSI GTX1080 Gaming X SLI, ASUS X99 Sabertooth, Samsung 950Pro M.2 NVMe 512 GB, Logitech G900

(#8) tserrof77

tserrof77
(senior tag)

Csatlakozom az előttem szólókhoz. Nekem is az a véleményem, hogy ez, így, ebben a formában érdekes és kicsit elizélt megoldás. A port replikátor nem egyenlő dokkoló. :U A cikkre kattintás előtt már kezdtem megörülni, hogy végre visszatérnek a régi, bevált dolgokhoz talán, de megint csak egy félig sikerült plusz doboz lett belőle. Bár a TB-s verziónak talán lesz értelme...

Két informatikus beszélget: Neked milyen hosszú volt az eddigi legjobb kapcsolatod? Válasz: 8Mbites DSL 2 év hűségnyilatkozattal :)) Laptopszerviz (is)

(#9) Alchemist válasza Dr. Akula (#7) üzenetére

Alchemist
(őstag)

Sőt ha már itt tartunk, az izmosabb talán egy kisebb diszkrét grafikus kártya berakását is támogathatta volna.

Éppen olvasok egy érdekes könyvet az antigravitációról... képtelen vagyok lerakni.

(#10) moleculez válasza Alchemist (#9) üzenetére

moleculez
(őstag)

Ennyi pénzért beleférhetett volna egy SSD is. De kinek mi, 200 dollárt pár csatiért...

"Durva h a föld már 2017 éves" Insta: @abusalempictures

Copyright © 2000-2017 PROHARDVER Informatikai Kft.