Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • vanhalen

    senior tag

    Szerintem ezek még el sem indultak igazán, amit eddig láttunk, csak a kezdet (magánvélemény) Ha azt vesszük, ma már egy átlag PC/Laptop olyan erős, mint pár éve a professzionálisnak számító "erőművek". Egy csomó mindent lehet(ne) velük csinálni, az (átlag) home user viszont mire használja? 2-3 berögzült metódusra és passz..

    Most megkapják ugyanazt, csak tapicskolós változatban a TV előtt kanapén heverészve egy "bekapcsolom a gípet, te Mari ez itt villog meg valamit írkál, nemtommi az az ntldr wazze, mit sipáloksz kócsag, lökjed a fészbúkom mer' fáradt vagyok, neizéjjé tééé, ágyoncsáplak kitagad a zanyád nesirasson, megen szólhatunk a szomszéd pistikének ő vágja az ilyen izééjket e!" telepítgetős "zúgógép" helyett, ráadásul leegyszerűsített menüvel és még "divatos" is. Akkor meg mit szenvedjen?

    Játékra ott lesz a konzol (én is bánom) ezt meg bevágja táskába és trallala. Lehet mondani "szakmai" körökben, hogy "húú de gyenge vas van benne" de ez az átlag usert nem mozgatja. Egyébként meg Lagzi Lajcsit is többen hallgatták, mint mondjuk egy Abbát szóval.. Remélem lesz majd olyan változat, amin váltani lehet E-inkre könyvolvasáshoz.. Dokkolós már most is van a billhez, meg ott a HDMI stb kimenetek.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák