Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Peltár

    aktív tag

    válasz kenand #17 üzenetére

    Tiszteletem Kenand!

    Sokkot kaptam a látottaktól, na meg amit olvastam közben.Kb így :Y :Y

    Hát remélem Pszichiáter és Neurológus vagy egyben, így a menet közbeni idegeskedések miatti agyvérzést és egyéb káros mellékhatásokat sikerült elkerülni. Maximális tiszteletem és elismerésem az elvégzett munka mennyisége és minősége végett. :R Ez szerintem többe került, mint a ház maga.
    Ha szabad kérdeznem ez az egész mennyi időt igényelt? Maga a munka fizikai része, mert az utána olvasás
    a téma körüljárása is rengeteg idő. Megmondom őszintén, én ennyi követ amit beépítettél, még a nagy piramisban, alappal együtt sem számoltam. Pedig ott volt pár ráérő önkéntes akik felhúzták.
    Afganisztánban az USA épített hasonló bázisokat, ott műszaki tisztnek rögtön felvettek volna ezredesi rangba.
    Lett volna sok gép, meg katona és sokkal igényesebb és erősebb lett volna az egész a vezetésed alatt.
    A parlagfű jó néhány faja is az USA-ból van, azt miért nem sajnálják...

    Lépcsős telkűek vagyunk mi is, csak jóval nagyobb a szintkülönbség a telek teljes hosszában.
    Lépcsőzünk, talicskázunk mi is mindig mindent, szóval ezért is értékelem ezt a szép munkát.
    Szerintem 10.000 emberből 1 van aki így ilyen szinten bevállalja mint ezt te. A Világ X csodájának is elmenne.
    Szerencsére a családban soha nem volt ennyi pénz, hogy egy ilyen grandiózus műveletbe kezdjünk, + a kert 90%-ban haszonnövényekkel van beültetve, állatokat is tartunk, bár van füge is, és egyéb egzotikus növények mert faterom azt IS szereti.
    Az ÚR tartson meg legalább 100 éves korodig, hogy élvezni tudjad a munkád gyümölcsét.
    Sok örömöt és sikerélményt a házhoz és a kerthez a késöbbíekben is!
    Egy véletlen idetévedő lépcsős (teraszos)telkű honfitárs.
    Peltár

Új hozzászólás Aktív témák