Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Fred23

    nagyúr

    válasz #16820480 #3 üzenetére

    Komolyan nem értem, miért jó ez nekik, szóval valaki el is magyarázhatá nekem, piaci alapon miért jobb annyiért indítani egy mobilt, amennyiért alig pár márkahű fanatikus fogja csak venni, vagyis megjelenéskor kábé nullázni az eladásokat, majd kivárni, amíg már nem számít újnak, és féláron túladni rajta, vagy nyomott áron szolgáltatókhoz vinni? :F
    Persze, a nagy profit a magas árral jön, de ha a magas árú terméket aztán nem veszik... Nem lenne jobb egy biztosabb, de alacsonyabb haszonkulcs az LG-nek, amivel ráadásul az őket vásárlók érdekeit is nézik? Mert egy magas áras termékről ha tudom, hogy egy év alatt bukom az értékének a felét, egyrészt nem veszem meg, másrészt azt érzem, hogy balekot akarnak belőlem csinálni.

    A G7 emlékeim szerint 230-240k körül nyitott, most 115k a piacon. Ha az LG szerint 230-240-ért majd el fogják kapkodni az utódot, nagyot tévednek! Mondom ezt G8-ra várva, potenciális vevőként.

    "Az interjút megnézve továbbra sem hiszem, hogy az LG készülékek értékállósága változni fog a jövőben."
    Fitzgerald: Pedig ez csak döntés kérdése, nem kell hozzá semmi extra. Mégse hiszem én se, hogy nagyon változtatni fognak a kezdeti árazáson, de azért várjuk ki a végét!

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák