Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • qqzs

    őstag

    Lassan mar egy ideje vegigittam a kinalatot elso korben vettem mindenbol es most szurnem le a tanulsagot.
    Volt hogy direkt ketto felet fozok le egyszerre hasonlitas miatt

    Tehat a grande stylera ti mit gondoltok. Van a Grande, Grande intenso, Preludio, Americano
    Tehat eloszor is ti hogy isszatok, van e valami trukk vele? En altalaban akkor fozom le ha jo nagy pohar tejeskavet akarok, mert magaban feladtam. Fele kave fele tej 4 cukor. Igy el is megy. A intenso azert intenso mert egy csikkal kevesebb vizzel fo le a preludio meg azert mert plusz 2 csikkal tobb. szerintem ugyanazok. az americanot sem birom megkulonboztetni izre, kicsit atveresnek erzem. Mas szinu doboz, valtozo vizmennyiseg.

    Mai teszt Dallmayr Crema meg Promodo tok ugyanaz. Ember legyen a talpan aki az 5,7 erosseg kozt kulonbseget tesz, de uyg kb ugyanaz mint a grandek csak epp 5 csikkal meg valami bigyotol talan kremesebbek de lehet csak mert rairtak a dobozra :)

    Espressokbol is van vagy 6 fele. Ott azert vannak illat es felfedezheto izkulonbsegek de nem vagyunk nagy eszpresszosok, ugyhogy azokbol is elkezdtem lattet kiserletezni. Barista, Ristretta ardenza, Espresso intenso, Boundi van

    A latte/vanilia/karamel, kappuchino, au lait, mocha, chokis/karamel, ok mindnek van kulon ize es finomak.

    Teak elmennek ha hirtelen kell, chai latte es marakesh lett kiprobalva. Mondjuk lassan fogynak ha igazi teara vannak logybolos szuros aztatos kannank, poharunk

    Eladó: GTS450

Új hozzászólás Aktív témák