Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • csabulaxi

    senior tag

    Akkor gyorsan leírom mielőtt teljesen megőrülök.
    Szóval múltkor jobbra (piros - meleg) húzom, kikapcsolt a gép. Néha 2-3 mp-re engedett vizet. Próbáltam is vízkőoldós tablettával és utána citromsavas vízzel, de nagyon kevés, kb. kávéskanálnyi citromsav volt otthon. Nagy nehezen a gyári vízkőtelenítő program szerint bekapcsolva 9 mp-ig is ment a gép kikapcsolás nélkül.
    Elcsomagoltam és úgy voltam, ha nagyon unatkozom szétszedem.
    Valamelyik nap a boltban szembejött a citromsav. Vettem sokat.
    Csináltam 1 liter vízbe 150 g. citromsav oldatot.
    Próbálom. Benyomom 5 mp-ig a bekapcsoló gombot, villog a zöld, húzom a kart. És rögtön kikapcsol a gép. Na f@sza. Nézem simán bekapcsolva úgy meg az egész tartályt végig viszi, akár hideg, akár meleg állásban.
    Így egy nap alatt a sima főzős program szerint több ciklusban átküldtem kb. 3 liter citromsavas vizet.
    Most ad rendesen meleg, hideg vizet, főz kávét (finom is), de ha a vízkőtelenítő program szerint indítanám akkor kikapcsol a gép.

    Van ötlete valakinek mi lehet a baj?
    Mi a különbség a vízkőtelenítő program és ha ugyanazt csinálom normál bekapcsolással?

    Ez a vízkőtelenítő program:
    Ecet TILOS!

    [ Szerkesztve ]

    "A Világegyetem fényévmilliókkal is mérhetetlen irdatlan nagyságát emberi ésszel lehetetlen fölfogni. A jó hír viszont: nincs is rá semmi szükség, hogy fölfogjuk."

Új hozzászólás Aktív témák