Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • WARZ

    tag

    Sziasztok!
    Segítségeteket szeretném kérni gép választásban!
    Szeretnék egy DolceGusto gépet venni, de annyi fajta van, hogy nem tudom melyik lenne a megfelelő!
    Csak az ár változik a gépek közt vagy a drágább valamivel többet is tud szolgáltatásban?!
    Eddig egy sima kotyogósom volt, de felrobbant és emiatt szeretnénk kirpóbálni most a Dolcegustot! :)
    Amit szeretnénk a párommal, hogy lehessen vele kávékat és teákat is készíteni! A másik, nem tudom hogyan működik a meleg víz kiengedés belőle, mert szeretnénk néha sima teafilteres teát is inni és ha már ez tud forralni vizet és kiengedni csak a vizet akkor el tudnánk pakolni a sima vízforralót, hogy ne foglalja pluszba még az is a helyet! Nem tudom, hogy ilyet tudnak e ilyet ezek a gépek?
    Elnézést a sok kérdésért, de még nem próbáltam ilyen gépet szóval fogalmam sincs mi hogyan működik!
    Mi a különbség az automata és a manualis között? / manuálban gondolom én szabályzom a víz mennyiséget, de ez miért is jó ha minden kapszulán rajta van melyik programot kell kiválasztani hozzá?/
    Melyik lenne a megbízahtóbb márka a Krups vagy delonghi?
    Ha esetleg szeretnék venni hozzá pluszba 1-2 fémújratölthető kapszulát, akkor melyik gép lenne hozzá a megfelelő? /manuális vagy automata/

    Honnan érdemes megvenni a gépet? Hivatalos DG oldalról vagy simán mehet onnan ahol olcsóbb? Egyáltalán mi a különbség a hivatalos dg oldal vagy egy másik oldalon kapható gépek között amik ugyan azok csak árban térnek el, de nagyon?

    Amit kinéztem eddig az a Creativa plus, Drop, Circolo de nem tudom, hogy az áron kívül melyik tud többet?
    Még 1x elnézést a sok fura kérdésért de ezek nem tiszták számomra! :R Vissza olvastam már vagy 400 hozzászólást de nem találtam választ a kérdéseimre! / Ha az olcsó gép ugyan azt tudja mint a drága akkor csak a dizájnt kell megfizetni?/

    Üdv.:S. Tamás!

Új hozzászólás Aktív témák