Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Paxker315

    addikt

    tudja búbánat, nekem 14 éve kb "fix" a kelés-fekvés időpontja, pluszmínusz fél óra (2100-0530). És NAGYON nehezen viselem, ha valami belerandít :) Körülbelül ott kezdődik az egészségre való odafigyelés-tudatosság, hogy a kronotípusnak megfelelően állandó-rendszeres időben bonyolítódik az alvás. Hétvége-munkaszüneti nap nem "különbözik", sőt, én hétvégén néha van, hogy fél órával korábban szunyára térek.

    Sosem értettem, egyeseknek hogy nem jelent problémát az össze-vissza rendszertelenség.
    Pontosabban jelent problémát, csak nem tudnak róla :DDD [link]

    Kisgyereket meg nem abúzálni. Ha álmos-fáradt, akkor aludnia kell, alvó gyermeket felébreszteni meg inkább ne. Illetve, a délutánit sem "átugrani" (én mondjuk csak pofázok, gyermekként extrém geci voltam, sokszor hajnali lefekvéssel, 3-4 óra alvással, délutánonként sosem szundiztam, hiperaktív hülyegyerek voltam, már bűntudatom van amiatt, amit a szüleimnek okozhattam :(( :( Ilyen kölöktől kíméljen meg mindenkit a jóakarat és gondviselés!)

    Amilyen svájci bicska a megfelelő mennyiségű és minőségű alvás, én simán adnék adókedvezményt azoknak, akik jeleskednek benne, mert, jó eséllyel jóval kevesebb krónikus betegségtől-eü gondtól fognak szenvedni. Meg a környezetükre is csak pozitív hatása van.

    [ Szerkesztve ]

    https://dynotech.hu/ - Új, kultúrált környezet, könnyen megközelíthető : )

Új hozzászólás Aktív témák