Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Tyrel

    őstag

    válasz sayid76 #25 üzenetére

    Szintén... Ilyen hadonászós controllerek meg ugrabugrálás szerintem is felejtős. Nem is feltétlen a mozgással van a baj, hanem azzal hogy az emberek 98%-nak szerintem nincs egy felesleges szobája erre. Totál elborult elképzelés volt ez a HTC részéről hogy majd mindenkinek az otthonában lesz szabadon X négyzetméter ami nekik nem kell semmire, csak úgy ott van me jó poénnak tartották nézegetni meg fűteni az elmúlt X évben.

    A gamerek döntő többségének egy számítógép asztala van egy székkel és az ehhez szükséges hellyel, vagy esetleg egy tévé meg tőle 2m-re egy fotel. Ilyen környezetben kell elférnie és jól működnie a mainstream VR-nek, és e miatt szerintem a Rift pl. már alap koncepciójában is sokkal jobb mint a Vive, az ára viszont nevetséges. a Vive féle VR-szobás dolgot inkább játéktermekben tartanám életképesnek, hátha feltámadnak általa (régi szép idők). + Igen a mozgós VR-nek kellene a vezetéknélküliség is.

    Ez a Widows VR viszont még akár jó is lehet... ha beváltja a hozzá fűzött reményeinket 2018-ban tényleg megkezdődik a VR forradalom, szerintem.

    [ Szerkesztve ]

    Turenkarn

Új hozzászólás Aktív témák