Hirdetés

  • MG4 menetpróba

    ma Mindenképpen van fantázia az MG4-ben, az alapfeladatokat olcsón kipipálja, de többet akar nyújtani, mint amire képes.

  • AMD Radeon undervolt/overclock

    lo Minden egy hideg, téli estén kezdődött, mikor rájöttem, hogy már kicsit kevés az RTX2060...

Új hozzászólás Aktív témák

  • <Adamsky>

    nagyúr

    válasz DjFlanker #19 üzenetére

    " ... sajnos az androidos piac úgy tűnik nem igényel kisebbet ... "
    Félre ne érts, de ez marhaság. Tudom, hogy minden topic-ban ahol ez előjön, a többség - akinek kb. mindegy, hogy mekkora és milyen nehéz egy telefon (mert úgyis megszokja) - ezt próbálja elhitetni, de aztán mikor szökő-évente megjelenik egy ilyen készülék, akkor azért akad érdeklődő szépen. A számokon lehetne vitatkozni, hogy miből fogy több, de egyfelől ami nincs, azt nehéz mérni, másfelől ha kevesebb is fogyna a kisebb készülékekből, de szerintem igenis lenne rá kereslet (ezt a nagyobb mobilos oldalakon időről időre megjelenő "közvéleménykutatások" is alátámasztják).
    No, és ott van az Apple, kiknek valahogy mégis megéri a kisebb (és még kisebb) méretet forgalomban tartani. Hülyék lennének? Nem valószínű ...
    Az előbbiekből adódóan én a 2021-es évet jóformán végig ásítoztam. Láttam nagy, még nagyobb, nehéz és sár-nehéz telefonokat. Az egyiknek jobb oldalon, a másiknak középen, a harmadik bal oldalon volt kilyukasztva a kijelzője. A vékony kávát, amiben még éppen elfér egy önimádó kamera, mindenki elfelejtette (pedig egyik-másik készülék kávájában vidáman elfért volna ...). Ugyanerre a sorsra jutott a motoros megoldás. Tudom, ma már mindenki telefonnal búvárkodik ...
    Nem tudom, hogy mi várható 2022-ben, de a trendet elnézve szkeptikus vagyok. :(((

    #37 evilskati
    Ez az, amikor a szoftver - némi képzavarral élve - visszafejlesztik. Szégyen! A másik, hogy ilyesmire egyik tesztben sem hívják fel a figyelmet, mert ma már a tesztelők gyk. 100% meg sem nézi, hogy hogyan működik a szoftver, hanem csak futtat rajta pár szintetikus tesztet, elindít pár játékot, aztán az idő 80%-ban fényképez és videókat készít, mert ma már kb. másra se jó egy mobil.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák