Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • janeszgol

    félisten

    Tök jó volt olvasni ezt a cikket. Már annyira baromi unalmas ez az 50k alatti kategória (igazából mindegyik az), hogy felüdülés volt olvasni. Őszinte leszek én is beneveznék erre hamarabb, mint egy Redmi 8-ra, 9-re, egy Honor 8A-ra, Nokia 3.4-re stb.
    Némi meglátás:

    - a káva nem egy-egy nézetcentiméter, mivel a magasság 1 centi, de a szélesség az kb 7 centi. Azaz ez 7 négyzetcenti. Viszont a fizikai mérete is jó (143x71 mm kb). Viszont a Pixel 5 is hozza ezt. Ízlés kérdése, én örülök némi kávának, könnyebb így a kezelés.

    - a képek nem jók. A színvilág tökéletes, de elmosódott. Túl pici a pixelméret.

    - Az S820 és az Android 8 elég még. Előbb lesz utóbbival gondod, mint az előbbivel. (Jó magyaros mondat, Erős Pistával olvassátok.)

    Nekem tetszik a mobil. A Sony-k kijelzője mindig is kékes volt, tehát nem volt tökéletes színvilágú, de messziről meg lehetett mondani a kijelzőről, hogy az egy Sony telefon, annyira jellegzetesek. Tetszik ez a forma is, szerintem is szép telefon. Én azt mondom jól jártál vele, és az akkuja sem halott. Tök jó, nem is kell más.

    [ Szerkesztve ]

    2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

Új hozzászólás Aktív témák