Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • batai15

    félisten

    válasz janeszgol #49 üzenetére

    Miért is ? Ott az Android one hasonlóan frissítik ,de még a nagyobb gyártók is általában ki adnak minden készülékre 2 fő verziót.
    Oké gyors az Android , meg jól bánik a rammal ,meg nekem például jó lenne mivel sok Google appot használok,de ezen kívül mit tud ?
    Se 3ujas screenshotot , gesztus alapú funkciótat nem tud , és még például témázni sem lehet .(ezt ne keverjük össze pls azzal hogy nova launcher meg icon pack ,mert az csak az adott launchert érinti)
    Bármelyik másik gyártó felülete ,legyen az one UI ,emui ,miui stb stb jóval több mindent tud .
    Oké az Android one tényleg gyors, legalábbis a stock alapú custom romokat vagy az Android one alapú készülékeim amik voltak ebből a szempontból lenyűgözőek voltak ,de le kell venni a szemellenzőt és látni hogy nem feltétlenül elég .
    Viszont ha csökken az ára be fogom szerezni,mert egyrészt szeretem nagyon Google camerat ,és erre nem kellesz szórakozni hogy működik nem működik portolták rá vagy nem ,meg sok Google appot használok,de ez nem elég másoknak .
    Most viszont így a pixel 2 szerintem fel ertékelődik .

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák