Hirdetés

2019. május 24., péntek

(#1) MineFox54

MineFox54
(őstag)

Na neee :(

RIP

ltt van ez a napszemüveg. Ezt 2500-ért vettem. Boltban mennyi? 300, mondjuk, ezzel pont {átvertek}.

(#2) Kalandor

Kalandor
(HÁZIGAZDA)
LOGOUT blog

:(

(#3) 7 válasza MineFox54 (#1) üzenetére

7
(PH! addikt)

Basszus :(

(#4) oriic

oriic
(HÁZIGAZDA)
LOGOUT blog

Na bakker. :( Nyugodjék békében!

Live-Die-Respawn

(#5) djculture

djculture
(PH! félisten)

A hazai internet hőskorában ismertem meg a hwsw fórumon. Vettem tőle egy mázsa dolgot. Nagy vonalú rendes ember volt, ami a mai világban elég ritka. Ha problémám volt bármikor segített. Nyugodjon békében!

(#6) Samus

Samus
(PH! addikt)
LOGOUT blog

Nyugodjon békében. Közelről nem ismertem, csak a vicces, sajátos írásairól régről, és néhány videójáról.

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#7) btf

btf
(fanatikus tag)

Én még régebbről (2000 környéke) ismertem, sokat járt ki vásárolni a Verseny utcai piacra, mi pedig ott árultunk. (többek között használt PC-ket)

Nyugodjék békében!

“Keep away from people who try to belittle your ambitions. Small people always do that, but the really great make you feel that you, too, can become great.” - Mark Twain | costum ≠ custom | "A tett halála az okoskodás" - Madách Imre

(#8) Klaus Duran

Klaus Duran
(senior tag)
LOGOUT blog

Nyugodjék békében!

[ Szerkesztve ]

A Doctor nem hal meg, csak átalakul. / M7 :) -> Lumia 950 :( -> HTC 10 :) -> Huawei Mate 20 Pro :l / https://www.youtube.com/watch?v=m7CVOQUO1mw

(#9) viralmind

viralmind
(senior tag)

Legyen neki konnyu a fold, reszvetem a csaladnak!

(#10) Thusor

Thusor
(őstag)

Őszinte részvétem a családnak!

Dell U2312HM monitor / Logitech M570 egér / HP Workstation z600 / Genius SP-HF2000X 2.0 hangfalpár / DELL PowerEdge T20 / Xbox One / Xiaomi Redmi 2 PRO

(#11) ata007

ata007
(kvázi-tag)

Őszinte részvétem! Sosem feledem, mindig rendes volt, pár piros pöttyös volt a beugró a pinyóba ... :(

(#12) rezessanyi

rezessanyi
(újonc)

a 2000-es évek elején bizniszeztem vele sokat. Rendes volt mindig. nyugodjon békében.

(#13) Mercutio_

Mercutio_
(PH! félisten)

R.I.P. (nélküle nem lenne a Gugabyte és fizetőeszköz a küvecs)

Eladó/Cserélhető: https://tinyurl.com/y7ts88wr Streacom ST-F7C mITX HÁZ, SEIKO SRP639 búvár-, Orient és Pulsar Chronograph karórák, Panasonic 20/1.7 II és 45-150, M.Zuiko 30/3.5 macro m4/3 obik, + 1000 hasznos holmi

(#14) Silent77

Silent77
(PH! kedvence)

Isten nyugosztaljon barátom! :(

(#15) Mr.Csizmás

Mr.Csizmás
(PH! félisten)

nooo :( :Y :O

köszönünk mindent, dr. guga! :R

| Cicu & Cica VI | id: fritzkandur (#2997 Bnet) | 3D nyomtató hobbista | eladó Samsung S6 Edge Gold

(#16) SUPREME7

SUPREME7
(őstag)
LOGOUT blog (1)

Áh anno mikor posztolgatta a logoutra a videóit belenézegettem, első körben nem értettem, hogy ezeket ki nézi? (mondjuk sok esetben a vlogokat se tudom hova tenni) De valahogy volt egy szerethető karaktere, néha csak úgy random kajálás közben elindítottam ha láttam, hogy rakott ki valamit, és tök lekötött, de mióta ide nem posztolt el is felejtettem. Nyugodjon békében.

(#17) bambano

bambano
(Jómunkásember)

Legyen neked könnyű a föld!

lezso6 szerint a user: rossz számtech karmája van | @netik: There is no Internet of Things. There are only many unpatched, vulnerable small computers on the Internet.

(#18) Agyasima

Agyasima
(senior tag)

toledói csöcsparádé | ''Az ég kék volt, a szemed szürke, én zöldet hánytam...'' | Trutymó terror

(#19) kasza blanka

kasza blanka
(fanatikus tag)

Én még 2004ben bizniszeltem vele a zuglói pincéjében, amikor még mindketten adtunk-vettünk, szereltünk.

Most már odafent gyűjti a küvecseket. RIP :(

(#20) Speed(R)

Speed(R)
(HARDVERAPRÓD)

Legyen könnyű a föld :R

Raktársöprés, mindenféle ritka jóság! => tinyurl.com/aprohirdeteseim

(#21) joghurt

joghurt
(PH! addikt)

Nagy svihákként kezdte, nagy emberré vált.

A tej élet, erő, egészség.

(#22) Kolondrum

Kolondrum
(PH! félisten)
LOGOUT blog

Döbbenet, nagyon meglepődtünk Tulival. Nyugodjon békében!

Suzuki 99Le (1185kg) és Kawasaki 72Le (174kg). Egyik tartós, másik "lép". 195/65R15 Hankook téli 4-es eladó, 2014 év végi, 5mm. 10k, Dunakanyar. No posta! Képet püben!

(#23) Heeken

Heeken
(kvázi-tag)

Én nem ismertem, de amennyit olvastam az írásait esténként, amennyit röhögtem rajta és a történetein, most azt kívánom bárcsak ismertem volna. :( :( Nyugodjék Békében! :(

A 444.hu is megírta hogy mi történt vele.

(#24) Szólista

Szólista
(senior tag)

Nem vagyok normális.Na és?! Nem vagyok jó kapcsolattartásban.

(#25) RexMaximus

RexMaximus
(senior tag)

Apronetes pcboltos ideje ota kovettem, tobbe kevesbe... ez most mellbe vagott :(

(#26) Feruendios

Feruendios
(fanatikus tag)
LOGOUT blog

Hiányozni fog Guga, nagyon jól tudott mesélni és állandoan :O

PC!

(#27) Narxis

Narxis
(PH! nagyúr)

Én youtube-os videóit néztem talán nincs 1 éve, hogy elkezdtem. Érdekes ember volt, nagyon sajnálom, hogy ilyen korán meghalt. :( Nyugodjon békében.

Borzasztóan szürreális, hogy 2 napja még videót tett fel most meg a felesége jelenti be, hogy meghalt. Hihetetlen. :(

(#28) djculture válasza Narxis (#27) üzenetére

djculture
(PH! félisten)

Hát igen sajnos ennyi az élet... Ma vagyunk holnap már nem biztos.

(#29) Viktor77

Viktor77
(Jómunkásember)

Üzleteltem vele személyesen, szintén Zuglóban. Sikerült engedményt kérnem egy számítógépházra, annyi volt a kérése, hogy cserébe 3 napig legyen gomba az avatarom. Csak azalatt a 3 nap alatt volt más az avatarom, amióta itt vagyok.

Some people move on, but not us ... not us

(#30) Apollyon válasza Viktor77 (#29) üzenetére

Apollyon
(Korrektor)

"annyi volt a kérése, hogy cserébe 3 napig legyen gomba az avatarom."

Hehe, ez tipikus Guga, jó fej.) Én nem ismertem, csak itt váltottam vele pár hsz-t annak idején, néha követtem a munkásságát, meg kb. 10-12 éve olvastam valami könyvét, ami sosem jelent meg. (?) Csak közzétette a neten. Elég érdekes olvasmány volt, egy tizenéves srácról szólt.

Nagyon sajnálatos ami Gugával történt, nyugodjék békében!

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#31) 8th válasza Narxis (#27) üzenetére

8th
(őstag)
LOGOUT blog

Elég morbid, hogy órákkal a halála előtt megosztotta ezt a képet facebookon. Reggel még én is nyomtam rá egy vigyorgó smiley-t. A sors fintora vagy nem is tudom minek nevezzem, de sajnos végül teljesült a kívánsága. :(

(#32) Oldman2

Oldman2
(PH! kedvence)

RIP

Nyugodjék békében!

Eladó cuccaim: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/oldman2/index.html

(#33) Gézengúz

Gézengúz
(PH! addikt)

Saját szavaival.

"Emberek közt szeretnék élni, egy vederrel a kezemben átsétálni, ha látom betakarítás van. Elfogadni egy szívélyes pohár bort s elbeszélgetni. Este lavórban lemosakodni, a vánkost a fejem alá igazgatni s ha elhantolnak, akkor tudni, hogy Itt nyugszik. Valaki évek múlva rám talál, megkapál, ejt egy könnycseppet, tovább áll. Mint az elszáradt fűszál, kis idő és emlékezet sem rólam."

Fel vagyok iratkozva hosszú évek óta a csatornájára, kicsit megint üresebb a világ Nélküle.

Nyugodj békében guga.

( Eladó 4db. 12V 4A teljesítményű HIPRO kapcsolóüzemű tápegység. Ledszalagnak, bárminek ) A két legfontosabb nap az életedben az, amikor megszületsz, és az, amikor megtudod miért!

(#34) lorcsi

lorcsi
(PH! kedvence)

R.I.P. :(

Peter F. Drucker könyveket keresek magyarul => PM;|||ELADO Baseus BS-M35 powerbank, bontatlan fóliás

(#35) joghurt válasza 8th (#31) üzenetére

joghurt
(PH! addikt)

Szent Péter feltöltötte a felhőbe...

A tej élet, erő, egészség.

(#36) 33as válasza joghurt (#35) üzenetére

33as
(senior tag)

Basszus......most hallottam a csak, mert dolgoztam! :(

Nyugodjék békében guga

[ Szerkesztve ]

MacBook Pro , iPhone 7 , Watch , iPad , Apple TV , Pixel 2 XL , Osmo Pocket , Nikon P900 , Htc G1 white , iPod classic , xDuoo X2 , Xbox One , RC Pilot

(#37) D1Rect

D1Rect
(PH! félisten)

RIP

"Sok hűhó semmiért, lehetne mondani, de egy tetszett pecséttel azért értékelem a mérnökök igyekezetét. Még akkor is, ha a Galaxy Note-tal nem sikerült kategóriát teremteniük. " - 2011

(#38) hcl

hcl
(PH! félisten)
LOGOUT blog

Több oldalon is láttam - nyugodjon békében :(

Veszek _hibás_ LCD monitort,fényképezőgépet, objektívet, routert ---- Mutogatni való hater díszpinty

(#39) zoo8800

zoo8800
(PH! kedvence)

"nagyon best buy vétel"

(#40) Flameus

Flameus
(fanatikus tag)

None of Ain't - Ni Lovagjai CS-S FUN Clan - www.nilovagjai.hu

(#41) Gézengúz válasza Gézengúz (#33) üzenetére

Gézengúz
(PH! addikt)

Azért Nekem van egy olyan érzésem, hogy fentről milyen jót nevet rajtunk és közben széles vigyorral kiabálja, hogy tessék-tessék-tessék.

Idevág.

[link]

( Eladó 4db. 12V 4A teljesítményű HIPRO kapcsolóüzemű tápegység. Ledszalagnak, bárminek ) A két legfontosabb nap az életedben az, amikor megszületsz, és az, amikor megtudod miért!

(#42) Lenry

Lenry
(PH! félisten)
LOGOUT blog

szegény
RIP

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#43) Tombi

Tombi
(őstag)

hwsw forumról ismertem meg, barátságos hozzászólásából és a videóiból rendkÍvüli életet élt, nagyon sokat tanulhatunk tőle szvsz

[ Szerkesztve ]

(#44) csoki46

csoki46
(senior tag)

Nyugodjon békében!
Logout-os cikkekből ismertem meg. Amikor elkezdtem nézni a videót, nem értettem, hogy kinek csinálja, ki képes ezt végignézni. 3-4. videó után "rajongó" lettem, barátnőmmel napi szinten néztük a videóit, ez volt a "mi" barátok köztünk.
Sajnálom, hogy elment, de életét úgy élte ahogy neki tetszett, nem mások elvárásainak megfelelve.
Nem tudom mi van a halál után, de ha van ott valami tuti, hogy rajtunk röhög, hogy miért szomorkodunk.

(#45) mexel

mexel
(PH! kedvence)

Ma hajnalban olvastam a hírekben :(
Még a HWSW (h)őskorából ismertem. Sokat voltam a pincéjében én is, voltunk páran akkor akik ott jöttünk össze. ( legtöbbjük már nincs a fórumokon, eltünedeztek)
Már több mint 10 éve nem találkoztunk mióta elköltözött, de sokszor eszembe jutott és a videóiba is belenéztem sokszor, kíváncsi voltam mi van vele.
Azt hittem békésebb öregkort ér meg Bánkon.
Nagyon sajnálom, igen jó humora volt és az írásai is nagyon klasszak voltak. Én jó fejnek ismertem őt. Azt hiszem rajtam kívül még sokan. Egyéniség volt.
Nem fogunk már küvecsekről alkudozni :(
Nem lesz több degus topik sem azt hiszem.

Nyugodj békében!

[ Szerkesztve ]

(#46) Eastman

Eastman
(őstag)
LOGOUT blog

Guga Mester három végén égette a gyertyát, mélyen megmerítkezett az ÉLET nevezetű történetben. Az égi csapatnak kellett egy (n)agydumás rendszergazda aki néhanap kipattint velül egy pár sört, így egy májusi napon magukhoz hívták. Én úgy látom, hogy indulás előtt a fiainak részletesen átadta a gugaizmus, egyben a Rock & Roll lényegét; csináld azt, élj úgy és abból amit szeretsz, értsd meg és élvezd az életet! Merj belemenni, merj élni!

Az olyan hírvivők mint ő, annyit adnak, osztanak szét magukból, hogy aztán idő előtt, fiatalon elfogynak. Rejtő könyveiben találok hozzá hasonló karaktereket, és a nem kopó emlékezet mindig a legbátrabbakról szól.

Isten nyugosztalja!

(#47) sanci777

sanci777
(fanatikus tag)

Örülök, hogy elmondhatom én is, hogy ismertem. Személyesen is, még a 2000-es évek elejéről. Csak néhányszor találkoztunk, de az megmaradt az emlékezetemben..., ellenben a sok száz hasonló típusú találkozásokkal más személyek esetében. Egyéniség volt, mondhatom úgy, hogy hatalmas forma..., egy kedvelhető érdekes figura volt.

Az egyetlen biztos dolog, sajnos, az ő esetében is bekövetkezett.

Nyugodjon békében !

(#48) Realradical

Realradical
(PH! addikt)

Nyugodjék békében :(

Things that try to look like things often do look more like things than things

(#49) kenwood

kenwood
(PH! addikt)
LOGOUT blog

Kedves ember volt, sok poennal a tarsolyaban. Szomoru vagyok :(

[ Szerkesztve ]

Szakmai kerdesekre privatban nem valaszolok. A forumon sem, mert semmihez nem ertek.

(#50) MaXimiliam

MaXimiliam
(lelkes újonc)

Ez most mellbevágott! :(
Részvétem, és sok erőt az ittmaradtaknak!

„A világnak nem nagy tudásra, hanem inkább jó emberekre van szüksége!”

Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.