Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • gege547

    tag

    válasz Olajka02 #13 üzenetére

    Nem féltem én az MSI-t. Tudom hogy sokkal olcsóbb nekik az alapanyag. Csak a 200-300 ezres részre akartam rávilágítani hogy hiába lehet annyiból megépíteni nem lehet sokkal értelmesebb áron továbbadni. Üzleti szinten. Bár lehet rossz volt a megfogalmazás :D

    Az MSI féle alaplapokkal eddig nekem személy szerint nem volt semmi bajom ha jól emlékszem az utóbbi 10+ évben talán ha egy ment tönkre. Egyértelműen nagy a haszon kulcs és persze hogy a konzolosokat célozzák meg mert már az exkluzívokon kívül nincs más a tarsolyukban csak az hogy ne tudnak gépet építeni és out of the box élmény kell. Az meg mindig drága és luxus cikk. Mártírnak meg végképp nem mártír. Az alien ware is ezen a szegmensen van. Ők is komplett gépeket adnak borsos haszonnal nem az MSI az első fecske (és az applet sem komálom emiatt de legalább az MSI naprakészebb terméket árul rohadt drágán). De ezek szerint érdemes belefektetni ebbe a piacba is.
    Bár még mindig érdekes hogy egyik másik gyártó sem rukkolt elő (legalábbis nem tudok róla) hasonló cuccal csak jóval reálisabb áron úgy 250k körül. Nem akarok kartellt kiáltani csak érdekes.

    Amúgy azt meg már végképp nem értem miért baj az ha nem értenek a szereléshez. Régebben bármelyik boltban összerakták a gépet volt hogy ingyen ha náluk vetted az egészet. Vagy ha nem 5-6 ezerért max. Ez kihalt vagy mi történt hogy a nem értek a szereléshez kifogás új piacot nyit?

Új hozzászólás Aktív témák